Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

270 kontroli trzeźwości. Jeden kierowca nietrzeźwy


Mławscy policjanci podsumowali weekend na drogach powiatu mławskiego. Odnotowano jedynie 3 kolizje drogowe, nie zabrakło natomiast nietrzeźwego kierującego i piratów drogowych. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości ponad 270 kierujących.

Słoneczne ogrody Mława

W piątek, chwilę po godz. 19:00, w miejscowości Drogiszka, gm. Strzegowo, interweniujący patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki Opel Astra. Michał S. lat 46, zam. pow. mławski miał w organizmie ponad 1,30 promila alkoholu.

W ciągu weekendu policjanci ruchu drogowego przeprowadzili ponad 70 kontroli drogowych, mandatami ukarano 54 kierujących pojazdami , 1 pasażera oraz 6 pieszych. W pozostałych przypadkach spotkanie z policjantami zakończyło się pouczeniem. Główne przewinienia kierujących to jak zwykle nadmierna prędkość, wyprzedzanie w miejscach niedozwolonych ale także niestosowanie pasów bezpieczeństwa, wykroczenia pieszych to przechodzenie przez jezdnię w miejscu niedozwolonym.

Przyczyną trzech odnotowanych kolizji drogowych było nieprawidłowe, nieostrożne wykonywanie manewrów. Do stłuczek dochodzi  często podczas manewru cofania, policjanci apelują o ostrożność.

źródło: asp. Anna Pawłowska  KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Marek

No i co z tego, że miał? Przeciez nic mu nie grozi w mławskim sądzie. Powie, ze pracuje w UM i juz go nie skarzą. I tyle.