Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uczniowie podstawówki z Dębska łączą naukę z rekreacją


Klasa szkolna to doskonałe miejsce na zdobywanie wiedzy, ale nie jedyne. W proces dydaktyczny nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Dębsku zaangażowali licznych sojuszników, w gronie których poczesne miejsce przypada zajęciom realizowanym poza murami placówki.

Jednym z najchętniej wykorzystywanych  są wyjazdy, które uczą, rozwijają i bawią. Jeden z nich odbył się w dniu 31 maja, za sprawą organizatora w osobie Katarzyny Meredyk i wspomagających ją opiekunów  pań Joanny Oleksiak i Renaty Zawieruchy. Kilkugodzinny wypad do Mławy obfitował  w atrakcje. Ich długą listę rozpoczęła wizyta na pływalni MOSiR i w restauracji ( nadwątlone siły trzeba było przecież zregenerować. Potem mławski park i zajęcia na placu zabaw, wspólne raczenie się łakociami i gry zespołowe. Entuzjazm dzieci nie osłabł nawet w trakcie drogi powrotnej – mimo różnic wiekowych (uczestnikami były dzieci od oddziału zerówkowego do klasy VI) z wypiekami na twarzach opowiadały o swoich przeżyciach. Że na długo pozostaną w ich pamięci, to pewne.

źródło i fot. SP w Dębsku

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x