Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Stupsk. Projekt „Świadomy senior” zakończony


Poetyckim wieczorkiem i spotkaniem przy przy tradycyjnej już kawie i ciastku seniorzy z gminy Stupsk zakończyli cykl warsztatów zatytułowanych „Świadomy Senior”. Były gratulacje, podziękowania, pamiątkowe certyfikaty i medale.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

2 czerwca w sali OSP w Stupsku odbyło się podsumowanie projektu „Świadomy Senior”. W ramach tego trwającego od kwietnia br. projektu odważni seniorzy uczestniczyli w cyklu spotkań, mających na celu przede wszystkim zintegrować ich środowisko i zachęcić do aktywności, nie tylko tej fizycznej. Świetnym początkiem tego cyklu było inauguracyjne spotkanie z „młodą seniorką” DJ Viką. Kolejne spotkania również doskonaliły zarówno kondycję jak i wiedzę prozdrowotną seniorów.

Wieczorek poetycki pt. „Poezja balsamem dla duszy” był niejako dopełnieniem całego cyklu spotkań.  Przy świecach i winie seniorzy wysłuchali pięknych wierszy w wykonaniu pani Martyny Kinickiej oraz Ewy Nawrockiej.

Po części artystycznej przyszedł czas na podsumowania i podziękowania podczas których wójt gminy Stupsk oraz kierownik posterunku Policji w Szydłowie wręczyli uczestnikom projektu pamiątkowe certyfikaty oraz medale. Gratulacyjny list i pozdrowienia przysłała seniorom DJ Vika. Seniorzy podziękowali za pomysł i realizację projektu, wręczając  wójtowi Jackowi Świderskiemu i Panu Mariuszowi Olszewskiemu kwiaty. Pomysł na integrację środowiska seniorów w gminie spotkał się z tak przychylnym odbiorem, że wójt już zapowiedział, że od jesieni ruszy kolejny cykl spotkań, tym razem będą to warsztaty kulinarne.

RK

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500