Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Stupsk. Projekt „Świadomy senior” zakończony


Poetyckim wieczorkiem i spotkaniem przy przy tradycyjnej już kawie i ciastku seniorzy z gminy Stupsk zakończyli cykl warsztatów zatytułowanych „Świadomy Senior”. Były gratulacje, podziękowania, pamiątkowe certyfikaty i medale.

KSP Mława nabór

2 czerwca w sali OSP w Stupsku odbyło się podsumowanie projektu „Świadomy Senior”. W ramach tego trwającego od kwietnia br. projektu odważni seniorzy uczestniczyli w cyklu spotkań, mających na celu przede wszystkim zintegrować ich środowisko i zachęcić do aktywności, nie tylko tej fizycznej. Świetnym początkiem tego cyklu było inauguracyjne spotkanie z „młodą seniorką” DJ Viką. Kolejne spotkania również doskonaliły zarówno kondycję jak i wiedzę prozdrowotną seniorów.

Wieczorek poetycki pt. „Poezja balsamem dla duszy” był niejako dopełnieniem całego cyklu spotkań.  Przy świecach i winie seniorzy wysłuchali pięknych wierszy w wykonaniu pani Martyny Kinickiej oraz Ewy Nawrockiej.

Po części artystycznej przyszedł czas na podsumowania i podziękowania podczas których wójt gminy Stupsk oraz kierownik posterunku Policji w Szydłowie wręczyli uczestnikom projektu pamiątkowe certyfikaty oraz medale. Gratulacyjny list i pozdrowienia przysłała seniorom DJ Vika. Seniorzy podziękowali za pomysł i realizację projektu, wręczając  wójtowi Jackowi Świderskiemu i Panu Mariuszowi Olszewskiemu kwiaty. Pomysł na integrację środowiska seniorów w gminie spotkał się z tak przychylnym odbiorem, że wójt już zapowiedział, że od jesieni ruszy kolejny cykl spotkań, tym razem będą to warsztaty kulinarne.

RK

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz