Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Dziecka w bibliotece


Tradycją już jest, że Miejska Biblioteka Publiczna im. B. Prusa w Mławie włącza się w obchody Dnia Dziecka.  W piątek 2 czerwca Oddział dla Dzieci  zorganizował dla  młodych czytelników błyskawiczne konkursy.


Chętnych do udziału w zgadywankach nie brakowało, przychodziły grupy szkolne  a także osoby indywidualne. By wygrać nagrodę należało prawidłowo odpowiedzieć na 3 wylosowane pytania.

Dzieci z zapałem przystępowały do konkursu wykazując się dużą wiedzą. Nagrodami były oczywiście książeczki.  Wśród  odwiedzających tego dnia bibliotekę byli  uczniowie klasy II a z paniami Dorotą Tadrzyńską i Lidią Domańską  ze Szkoły Podstawowej nr  1  w Mławie. Tego dnia wszystkie dzieci wychodziły z biblioteki  z książeczkami w rękach i uśmiechem na twarzy.

RK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x