Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dzień Dziecka w bibliotece


Tradycją już jest, że Miejska Biblioteka Publiczna im. B. Prusa w Mławie włącza się w obchody Dnia Dziecka.  W piątek 2 czerwca Oddział dla Dzieci  zorganizował dla  młodych czytelników błyskawiczne konkursy.

KSP Mława nabór

Chętnych do udziału w zgadywankach nie brakowało, przychodziły grupy szkolne  a także osoby indywidualne. By wygrać nagrodę należało prawidłowo odpowiedzieć na 3 wylosowane pytania.

Dzieci z zapałem przystępowały do konkursu wykazując się dużą wiedzą. Nagrodami były oczywiście książeczki.  Wśród  odwiedzających tego dnia bibliotekę byli  uczniowie klasy II a z paniami Dorotą Tadrzyńską i Lidią Domańską  ze Szkoły Podstawowej nr  1  w Mławie. Tego dnia wszystkie dzieci wychodziły z biblioteki  z książeczkami w rękach i uśmiechem na twarzy.

RK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz