Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Mimo kryzysu, nowa życiówka. Debiut w połówce


W Sierakowie rozegrano triathlonowe zawody z cyklu Enea Tri Triathlon. Uczestnicy zmagań mieli do wyboru kilka dystansów, klasyfikowano także najlepsze sztafety. Najwięcej, bo aż 633 zawodników zdecydowało się na pokonanie 112,99 kilometrów.

Słoneczne ogrody Mława

Tyle liczy sobie dystans 1/2 IronMan. Na starcie nie zabrakło naszych reprezentantów – dla Sebastiana Kwiecińskiego był to debiut na trasie „połówki”. Poradził sobie kapitalnie, choć pływanie i jazda na rowerze nie zapowiadały jeszcze tak dobrego wyniku. Mławianin plasował się w połowie stawki.

Lepiej zaczął zmagania Artur Rybicki. Zawodnik trenowany na co dzień przez Wojciecha Łachuta wybiegł z wody na trzydziestej pozycji. Niestety kolejne konkurencje nie były już tak udane dla  radzanowianina. Ogromny kryzys sprawił, że w klasyfikacji generalnej uplasował się na 265. pozycji. Na pocieszenie pobił rekord życiowy o dwanaście minut, w kategorii wiekowej M18-24 był czwarty.

Wyżej został sklasyfikowany Kwieciński. Sto dwudziestą pierwszą lokatę w generalnym zestawieniu zawdzięcza udane próbie biegowej. Dystans półmaratonu pokonał w godzinę i czterdzieści jeden minut. Szybciej zrobiło to tylko 88 konkurentów. Wśród nich był zwycięzca sierakowskich zawodów Bartosz Banach z Gdańska.

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500