Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mimo kryzysu, nowa życiówka. Debiut w połówce


W Sierakowie rozegrano triathlonowe zawody z cyklu Enea Tri Triathlon. Uczestnicy zmagań mieli do wyboru kilka dystansów, klasyfikowano także najlepsze sztafety. Najwięcej, bo aż 633 zawodników zdecydowało się na pokonanie 112,99 kilometrów.

KSP Mława nabór

Tyle liczy sobie dystans 1/2 IronMan. Na starcie nie zabrakło naszych reprezentantów – dla Sebastiana Kwiecińskiego był to debiut na trasie „połówki”. Poradził sobie kapitalnie, choć pływanie i jazda na rowerze nie zapowiadały jeszcze tak dobrego wyniku. Mławianin plasował się w połowie stawki.

Lepiej zaczął zmagania Artur Rybicki. Zawodnik trenowany na co dzień przez Wojciecha Łachuta wybiegł z wody na trzydziestej pozycji. Niestety kolejne konkurencje nie były już tak udane dla  radzanowianina. Ogromny kryzys sprawił, że w klasyfikacji generalnej uplasował się na 265. pozycji. Na pocieszenie pobił rekord życiowy o dwanaście minut, w kategorii wiekowej M18-24 był czwarty.

Wyżej został sklasyfikowany Kwieciński. Sto dwudziestą pierwszą lokatę w generalnym zestawieniu zawdzięcza udane próbie biegowej. Dystans półmaratonu pokonał w godzinę i czterdzieści jeden minut. Szybciej zrobiło to tylko 88 konkurentów. Wśród nich był zwycięzca sierakowskich zawodów Bartosz Banach z Gdańska.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz