Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mimo kryzysu, nowa życiówka. Debiut w połówce


W Sierakowie rozegrano triathlonowe zawody z cyklu Enea Tri Triathlon. Uczestnicy zmagań mieli do wyboru kilka dystansów, klasyfikowano także najlepsze sztafety. Najwięcej, bo aż 633 zawodników zdecydowało się na pokonanie 112,99 kilometrów.

Tyle liczy sobie dystans 1/2 IronMan. Na starcie nie zabrakło naszych reprezentantów – dla Sebastiana Kwiecińskiego był to debiut na trasie „połówki”. Poradził sobie kapitalnie, choć pływanie i jazda na rowerze nie zapowiadały jeszcze tak dobrego wyniku. Mławianin plasował się w połowie stawki.

Lepiej zaczął zmagania Artur Rybicki. Zawodnik trenowany na co dzień przez Wojciecha Łachuta wybiegł z wody na trzydziestej pozycji. Niestety kolejne konkurencje nie były już tak udane dla  radzanowianina. Ogromny kryzys sprawił, że w klasyfikacji generalnej uplasował się na 265. pozycji. Na pocieszenie pobił rekord życiowy o dwanaście minut, w kategorii wiekowej M18-24 był czwarty.

Wyżej został sklasyfikowany Kwieciński. Sto dwudziestą pierwszą lokatę w generalnym zestawieniu zawdzięcza udane próbie biegowej. Dystans półmaratonu pokonał w godzinę i czterdzieści jeden minut. Szybciej zrobiło to tylko 88 konkurentów. Wśród nich był zwycięzca sierakowskich zawodów Bartosz Banach z Gdańska.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x