Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Dziecka w Zespole Szkół w Radzanowie


1 czerwca w Zespole Szkół w Radzanowie odbył się Dzień Dziecka. Dla uczniów przygotowano wiele ciekawych atrakcji.


Najmłodsze dzieci realizowały projekt o zdrowym odżywianiu przygotowując piramidę żywienia. W tym samym czasie uczniowie klas IV-VI uczestniczyli w konkurencji pt. ,,Jaka to melodia”. Gimnazjaliści realizowali wcześniej przygotowane projekty edukacyjne. Po zakończeniu pierwszego etapu zaczęły się zabawy i konkurencje sportowe, które cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci zarówno starszych jak i tych młodszych. Dla licealistów zorganizowano spływ kajakowy.

Wszyscy uczniowie otrzymali lody ufundowane przez sponsorów oraz przygotowany przez Radę Rodziców poczęstunek.

Dzięki współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury uczniowie mogli korzystać z atrakcji na świeżym powietrzu takich jak: zjeżdżalnie, kule wodne i malowanie twarzy. Dodatkową atrakcją była możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć w fotobudce.

Finałem festynu był mecz piłki nożnej uczniowie gimnazjum i liceum kontra nauczyciele i rodzice zakończony wynikiem 8:2. Dzień Dziecka przebiegł w miłej i radosnej atmosferze.

źródło i foto: Zespół Szkół w Radzanowie

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x