Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Piknik plenerowy „Potrafię” w Gimnazjum nr 1


Mnóstwo atrakcji czekało wczoraj na uczniów jak i gości w gościnnym i otwartym dla wszystkich Gimnazjum nr 1 w Mławie. Dzień dziecka to dobra okazja , aby spędzić go w sposób atrakcyjny i ciekawy, nie tylko w murach szkolnych. Rywalizacja sprawnościowa i sportowa, występy artystyczne, gry i zabawy dla najmłodszych, pokazy ratownictwa, mini laboratorium chemiczne i wreszcie teatr ognia, to tylko niektóre z atrakcji dostępnych przez całe czwartkowe popołudnie na terenie Gimnazjum nr 1. Zapraszamy na fotorelację.

red.

« 1 z 7 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x