Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Sparaliżowany ruch na krajowej „siódemce”. Wyciekł olej z ciężarówki


Dziś około godziny 18 – tej z samochodu ciężarowego Scania z naczepą jadącego w kierunku Warszawy zaczął wyciekać olej. Jezdnia stała się śliska i niebezpieczna. Wyciek neutralizowali strażacy, jeden pas drogi został wyłączony z ruchu. Policja zorganizował objazdy przez centrum miasta.

Słoneczne ogrody Mława

– Wyciek oleju z samochodu ciężarowego neutralizowały dwie jednostki JRG Mława. Do wycieku doszło na odcinku około 400 m. pomiędzy 237 a 238 km drogi krajowej nr 7. Na miejscu zdarzenia obecne były służby drogowe oraz policja – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Kierowca

Reakcja blyskawiczna, jak widac. Nawet najmniejszy wyciek stwarza powazne niebezpieczenstwo wypadku drogowego.