Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Sparaliżowany ruch na krajowej „siódemce”. Wyciekł olej z ciężarówki


Dziś około godziny 18 – tej z samochodu ciężarowego Scania z naczepą jadącego w kierunku Warszawy zaczął wyciekać olej. Jezdnia stała się śliska i niebezpieczna. Wyciek neutralizowali strażacy, jeden pas drogi został wyłączony z ruchu. Policja zorganizował objazdy przez centrum miasta.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Wyciek oleju z samochodu ciężarowego neutralizowały dwie jednostki JRG Mława. Do wycieku doszło na odcinku około 400 m. pomiędzy 237 a 238 km drogi krajowej nr 7. Na miejscu zdarzenia obecne były służby drogowe oraz policja – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Kierowca

Reakcja blyskawiczna, jak widac. Nawet najmniejszy wyciek stwarza powazne niebezpieczenstwo wypadku drogowego.