Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

„Jeden z dziesięciu” – sprawdzianem wiedzy w Gimnazjum nr 2


Każdego roku nauczyciele uczący w Gimnazjum nr 2 w Mławie  przedmiotów matematyczno–przyrodniczych organizują konkurs „Jeden z dziesięciu”. Jest on skierowany do uczniów klas trzecich. Celem konkursu jest  propagowanie tematyki związanej z blokiem przedmiotów matematyczno-przyrodniczych oraz wykorzystanie wiedzy zdobytej na lekcjach .

KSP Mława nabór

Najpierw odbyły się eliminacje do  konkursu, które  miały formę pisemną.

Pod koniec maja przed jury zasiadła dziesiątka uczniów z najwyższą liczbą punktów. Konkurs „Jeden z dziesięciu” odbył się w obecności widzów, a w skład jury weszli nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych.

Konkurs składał  się  z  trzech   etapów. Na początku każdy uczestnik otrzymał 3 szanse. W etapie I każda osoba odpowiadała na dwa pytania; żeby  przejść do następnego etapu musiała odpowiedzieć przynajmniej na jedno z nich. I etap  zakończyło pomyślnie siedmiu uczestników. Etap II trwał do momentu, aż zostały trzy osoby posiadające szanse:  Katarzyna Tomkiel, Piotr Majewski oraz Mateusz Rymarski- wszyscy z klasy 3b. Zwyciężczynią  konkursu „Jeden z dziesięciu” została Katarzyna Tomkiel.

Organizatorzy podziękowali za udział uczestnikom oraz wręczyli dyplomy i nagrody zwycięzcom.

źródło i foto: Gimnazjum nr 2

                                                                                                 

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz