Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Jeden z dziesięciu” – sprawdzianem wiedzy w Gimnazjum nr 2


Każdego roku nauczyciele uczący w Gimnazjum nr 2 w Mławie  przedmiotów matematyczno–przyrodniczych organizują konkurs „Jeden z dziesięciu”. Jest on skierowany do uczniów klas trzecich. Celem konkursu jest  propagowanie tematyki związanej z blokiem przedmiotów matematyczno-przyrodniczych oraz wykorzystanie wiedzy zdobytej na lekcjach .

Najpierw odbyły się eliminacje do  konkursu, które  miały formę pisemną.

Pod koniec maja przed jury zasiadła dziesiątka uczniów z najwyższą liczbą punktów. Konkurs „Jeden z dziesięciu” odbył się w obecności widzów, a w skład jury weszli nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych.

Konkurs składał  się  z  trzech   etapów. Na początku każdy uczestnik otrzymał 3 szanse. W etapie I każda osoba odpowiadała na dwa pytania; żeby  przejść do następnego etapu musiała odpowiedzieć przynajmniej na jedno z nich. I etap  zakończyło pomyślnie siedmiu uczestników. Etap II trwał do momentu, aż zostały trzy osoby posiadające szanse:  Katarzyna Tomkiel, Piotr Majewski oraz Mateusz Rymarski- wszyscy z klasy 3b. Zwyciężczynią  konkursu „Jeden z dziesięciu” została Katarzyna Tomkiel.

Organizatorzy podziękowali za udział uczestnikom oraz wręczyli dyplomy i nagrody zwycięzcom.

źródło i foto: Gimnazjum nr 2

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

                                                                                                 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x