Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Rodzica w Szkole Podstawowej w Lipowcu Kościelnym


Mama i tata, ileż te słowa mają w sobie treści. Z nimi związane są nasze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa – nasze pierwsze słowa, radości, zabawy, marzenia, tęsknoty. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że dali nam najpiękniejszy dar – życie.

Dzieci z grupy 5-latków ze Szkoły Podstawowej im. bł. bp. L. Wetmańskiego w Lipowcu Kościelnym też o tym pamiętają i dlatego 25 maja zaprosiły swoich rodziców na przygotowaną przez nich wspólnie z ich wychowawczynią  Joanną Pastuszka uroczystość Dnia Rodziny.

Były wiersze, piosenki, tańce i życzenia. Rodzice otrzymali, przygotowane przez swoje pociechy, puchary, kwiatki i laurki. Staraliśmy się, by był to najpiękniejszy dzień dla nas wszystkich i dzieci, i ich rodziców.

Na koniec wszyscy rozkoszowali się kawą i herbatą oraz domowymi ciastami, upieczonymi przez mamy. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze.

Pamiętamy o mamie i tacie nie tylko 26 maja i 23 czerwca – dniu ich święta, lecz każdego dnia. Dziękujemy im za trud wkładany w nasze wychowanie, opiekę, bajki na dobranoc, nieprzespane noce, za opatrywanie wszystkich siniaków i za to, że są z nami każdego dnia.

źródło i foto: Szkoła Podstawowa w Lipowcu Kościelnym

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
stokrotka
stokrotka
4 lata temu

Dzieci-kwiaty po prostu SUPER!!! 😀 Piękna uroczystość.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x