Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dzień Rodzica w Szkole Podstawowej w Lipowcu Kościelnym


Mama i tata, ileż te słowa mają w sobie treści. Z nimi związane są nasze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa – nasze pierwsze słowa, radości, zabawy, marzenia, tęsknoty. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że dali nam najpiękniejszy dar – życie.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Dzieci z grupy 5-latków ze Szkoły Podstawowej im. bł. bp. L. Wetmańskiego w Lipowcu Kościelnym też o tym pamiętają i dlatego 25 maja zaprosiły swoich rodziców na przygotowaną przez nich wspólnie z ich wychowawczynią  Joanną Pastuszka uroczystość Dnia Rodziny.

Były wiersze, piosenki, tańce i życzenia. Rodzice otrzymali, przygotowane przez swoje pociechy, puchary, kwiatki i laurki. Staraliśmy się, by był to najpiękniejszy dzień dla nas wszystkich i dzieci, i ich rodziców.

Na koniec wszyscy rozkoszowali się kawą i herbatą oraz domowymi ciastami, upieczonymi przez mamy. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze.

Pamiętamy o mamie i tacie nie tylko 26 maja i 23 czerwca – dniu ich święta, lecz każdego dnia. Dziękujemy im za trud wkładany w nasze wychowanie, opiekę, bajki na dobranoc, nieprzespane noce, za opatrywanie wszystkich siniaków i za to, że są z nami każdego dnia.

źródło i foto: Szkoła Podstawowa w Lipowcu Kościelnym

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
stokrotka

Dzieci-kwiaty po prostu SUPER!!! 😀 Piękna uroczystość.