Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dzień Rodzica w Szkole Podstawowej w Lipowcu Kościelnym


Mama i tata, ileż te słowa mają w sobie treści. Z nimi związane są nasze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa – nasze pierwsze słowa, radości, zabawy, marzenia, tęsknoty. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że dali nam najpiękniejszy dar – życie.

KSP Mława nabór

Dzieci z grupy 5-latków ze Szkoły Podstawowej im. bł. bp. L. Wetmańskiego w Lipowcu Kościelnym też o tym pamiętają i dlatego 25 maja zaprosiły swoich rodziców na przygotowaną przez nich wspólnie z ich wychowawczynią  Joanną Pastuszka uroczystość Dnia Rodziny.

Były wiersze, piosenki, tańce i życzenia. Rodzice otrzymali, przygotowane przez swoje pociechy, puchary, kwiatki i laurki. Staraliśmy się, by był to najpiękniejszy dzień dla nas wszystkich i dzieci, i ich rodziców.

Na koniec wszyscy rozkoszowali się kawą i herbatą oraz domowymi ciastami, upieczonymi przez mamy. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze.

Pamiętamy o mamie i tacie nie tylko 26 maja i 23 czerwca – dniu ich święta, lecz każdego dnia. Dziękujemy im za trud wkładany w nasze wychowanie, opiekę, bajki na dobranoc, nieprzespane noce, za opatrywanie wszystkich siniaków i za to, że są z nami każdego dnia.

źródło i foto: Szkoła Podstawowa w Lipowcu Kościelnym

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Dzień Rodzica w Szkole Podstawowej w Lipowcu Kościelnym"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
stokrotka
Gość

Dzieci-kwiaty po prostu SUPER!!! 😀 Piękna uroczystość.

wpDiscuz