Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Udany Dzień Rodziny w Nosarzewie Borowym


Poniedziałek 29 maja 2017r. był w Szkole Podstawowej im. Wojciecha Piechowskiego w Nosarzewie Borowym dniem wyjątkowym. Zamiast lekcji odbył się Dzień Rodziny, na który zaproszono wszystkich uczniów wraz z rodzicami i dziadkami.


Wśród gości był obecny p. wójt, Wiesław Boczkowski oraz ks. proboszcz Cezary Maruszewski. Podczas uroczystości zostały powiązane ze sobą trzy ważne dla dzieci święta: Dzień Dziecka, Dzień Matki, Dzień Ojca. Święto Rodziny zainaugurowała pani dyrektor Marzena Kołecka, która serdecznie powitała zaproszonych gości i złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia.

Zebrani rodzice i inni członkowie rodzin z uśmiechem na twarzy, z wielką dumą, a nawet z łezką w oku oglądali występy swoich pociech. Dzieci dały wspaniały popis swoich zdolności i umiejętności recytatorskich, tanecznych i wokalnych oraz talentów muzycznych.

Hitem tegorocznego Święta Rodziny okazał się występ rodziców podczas, którego zaprezentowali „Rzepkę” Juliana Tuwima. Rodzice wykazali się niebywałym talent aktorskim, który doceniła zebrana publiczność i nagrodziła artystów wielkimi brawami.

Po części artystycznej rodzice i dzieci mogli spróbować swoich sił w konkurencjach i zabawach sportowych. W między czasie można było skosztować wspaniałych wypieków przygotowanych przez rodziców. Na smakoszy pieczonej kiełbaski, czekał rozpalony grill.

Dużym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy oraz pokaz baniek mydlanych. Taka uroczystość pozostawia po sobie nie tylko miłe wspomnienia, ale przede wszystkim cementuje więzy rodzinne, zachowując tym samym tradycje, jakie budowane są w społeczności lokalnej.

źródło i foto: SP im. Wojciecha Piechowskiego w Nosarzewie Borowym

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x