Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wykonaj pracę plastyczną do kapsuły czasu, wygraj tablet. Zgłoszenia przyjmowane są do 8 czerwca!


Firma SUEZ Polska Sp. z o.o. oraz Burmistrz Miasta Mława serdecznie zapraszają dzieci i młodzież ze szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym pn. „Dlaczego woda jest ważna”.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Konkurs zostaje ogłoszony w związku z inauguracją działalności firmy SUEZ Polska Sp. z o.o w Mławie oraz uroczystościami wmurowania kamienia węgielnego pod inwestycję „Oczyszczalnia Ścieków w Mławie” i kapsuły czasu, które odbędą się 14 czerwca br. (środa).

Wykonane prace konkursowe mają wskazywać na podejmowane przez dzieci i młodzież działania związane z oszczędzaniem wody i dbaniem o środowisko naturalne.

Uczestnikiem może zostać dziecko od klasy I do klasy VI szkoły podstawowej, mieszkające w Mławie. Konkurs będzie przeprowadzony w dwóch kategoriach:

– uczniowie szkół podstawowych klas I – III,
– uczniowie szkół podstawowych klas IV – VI.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu autorskiej, nie nagrodzonej wcześniej pracy formatu A4, wykonanej dowolną techniką plastyczną (akwarela, pastele, plakatówka, wycinanka, kredki, techniki mieszane itp.).

Prace z kartami zgłoszeniowymi należy dostarczyć osobiście do Urzędu Miasta Mława, Wydział Organizacyjny, pok. 36, lub przesłać pocztą na adres: Urzędu Miasta Mława, Stary Rynek 19, 06-500 Mława do dnia 8 czerwca 2017 r. (czwartek) do godz. 16.00.

Prace będą oceniane przez Komisję Konkursową, która wyłoni zwycięzców konkursu zajmujących I miejsce w każdej kategorii wiekowej. Dodatkowo w obu kategoriach zostaną przyznane dwa wyróżnienia.

Prace zwycięzców – za I miejsca z każdej kategorii wiekowej zostaną umieszczone w kapsule czasu, która zostanie wmurowana pod inwestycję realizowaną przez firmę SUEZ Polska Sp. z o.o.

Laureatom konkursu zostaną również wręczone nagrody rzeczowe (za zajęcie I miejsca: tablety, wyróżnienia: aparaty fotograficzne (kompakty z natychmiastowym wydrukiem), podczas uroczystości Mławskie Champs – Elysees, która odbędzie się 14 czerwca br. (środa) od godz. 13.00, na Estradzie w Parku Miejskim.

Podstawa prawna: Zarządzenie Nr 67/2017 Burmistrza Miasta Mława z dnia 16.05.2017 r. w sprawie przyjęcia do relizacji regulaminu konkursu plastycznego pn. „Dlaczego woda jest ważna”

Do pobrania:

Karta zgłoszeniowa

Regulamin konkursu plastycznego pt. Dlaczego woda jest ważna?

źródło: UMM

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500