Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wykonaj pracę plastyczną do kapsuły czasu, wygraj tablet. Zgłoszenia przyjmowane są do 8 czerwca!


Firma SUEZ Polska Sp. z o.o. oraz Burmistrz Miasta Mława serdecznie zapraszają dzieci i młodzież ze szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym pn. „Dlaczego woda jest ważna”.


ksp Mława
Reklama

Konkurs zostaje ogłoszony w związku z inauguracją działalności firmy SUEZ Polska Sp. z o.o w Mławie oraz uroczystościami wmurowania kamienia węgielnego pod inwestycję „Oczyszczalnia Ścieków w Mławie” i kapsuły czasu, które odbędą się 14 czerwca br. (środa).

Wykonane prace konkursowe mają wskazywać na podejmowane przez dzieci i młodzież działania związane z oszczędzaniem wody i dbaniem o środowisko naturalne.

Uczestnikiem może zostać dziecko od klasy I do klasy VI szkoły podstawowej, mieszkające w Mławie. Konkurs będzie przeprowadzony w dwóch kategoriach:

– uczniowie szkół podstawowych klas I – III,
– uczniowie szkół podstawowych klas IV – VI.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu autorskiej, nie nagrodzonej wcześniej pracy formatu A4, wykonanej dowolną techniką plastyczną (akwarela, pastele, plakatówka, wycinanka, kredki, techniki mieszane itp.).

Prace z kartami zgłoszeniowymi należy dostarczyć osobiście do Urzędu Miasta Mława, Wydział Organizacyjny, pok. 36, lub przesłać pocztą na adres: Urzędu Miasta Mława, Stary Rynek 19, 06-500 Mława do dnia 8 czerwca 2017 r. (czwartek) do godz. 16.00.

Prace będą oceniane przez Komisję Konkursową, która wyłoni zwycięzców konkursu zajmujących I miejsce w każdej kategorii wiekowej. Dodatkowo w obu kategoriach zostaną przyznane dwa wyróżnienia.

Prace zwycięzców – za I miejsca z każdej kategorii wiekowej zostaną umieszczone w kapsule czasu, która zostanie wmurowana pod inwestycję realizowaną przez firmę SUEZ Polska Sp. z o.o.

Laureatom konkursu zostaną również wręczone nagrody rzeczowe (za zajęcie I miejsca: tablety, wyróżnienia: aparaty fotograficzne (kompakty z natychmiastowym wydrukiem), podczas uroczystości Mławskie Champs – Elysees, która odbędzie się 14 czerwca br. (środa) od godz. 13.00, na Estradzie w Parku Miejskim.

Podstawa prawna: Zarządzenie Nr 67/2017 Burmistrza Miasta Mława z dnia 16.05.2017 r. w sprawie przyjęcia do relizacji regulaminu konkursu plastycznego pn. „Dlaczego woda jest ważna”

Do pobrania:

Karta zgłoszeniowa

Regulamin konkursu plastycznego pt. Dlaczego woda jest ważna?

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x