Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Wieczór poetycki w Lipowcu Kościelnym


Dnia 28.05.2017 roku w Gminnym Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Lipowcu Kościelnym odbył się wieczór poetycki Pani Teresy Baranowskiej.

Słoneczne ogrody Mława

Uroczystość tę rozpoczęła Pani dyrektor GCKSiR krótkim przemówieniem, po czym nastąpiła część artystyczna, w której zostały zaprezentowane wiersze Pani Teresy z tomiku ,,na chwilę przed zachodem słońca…”. Na koniec spotkania głos zabrali również zaprzyjaźnieni księża poetki.

Pani Teresa Baranowska urodziła się w 1945 roku w Niegocinie. Po zakończonej edukacji procowała jako nauczycielka w pobliskich miejscowościach. Od początku była bardzo silnie związana z ziemią lipowiecką i czynnie brała udział w imprezach historycznych, patriotycznych, czy też rozrywkowych, które organizowane były na terenie gminy. Dziś Pani Teresa nie mieszka już w naszej gminie, ale duchowo i emocjonalnie jest zawsze tutaj, obok nas.

Tomik wierszy został wydany dzięki wsparciu finansowemu Gminnego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Lipowcu Kościelnym oraz dzięki Gminnej Bibliotece Publicznej w Lipowcu Kościelnym.

źródło i foto: GCKSiR w Lipowcu Kościelnym

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Wanda Koszewska Stańczak

Tereniu, gratuluję wieczoru poetyckiego! Twoja koleżankaLp z Mławy.