Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wieczór poetycki w Lipowcu Kościelnym


Dnia 28.05.2017 roku w Gminnym Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Lipowcu Kościelnym odbył się wieczór poetycki Pani Teresy Baranowskiej.


Uroczystość tę rozpoczęła Pani dyrektor GCKSiR krótkim przemówieniem, po czym nastąpiła część artystyczna, w której zostały zaprezentowane wiersze Pani Teresy z tomiku ,,na chwilę przed zachodem słońca…”. Na koniec spotkania głos zabrali również zaprzyjaźnieni księża poetki.

Pani Teresa Baranowska urodziła się w 1945 roku w Niegocinie. Po zakończonej edukacji procowała jako nauczycielka w pobliskich miejscowościach. Od początku była bardzo silnie związana z ziemią lipowiecką i czynnie brała udział w imprezach historycznych, patriotycznych, czy też rozrywkowych, które organizowane były na terenie gminy. Dziś Pani Teresa nie mieszka już w naszej gminie, ale duchowo i emocjonalnie jest zawsze tutaj, obok nas.

Tomik wierszy został wydany dzięki wsparciu finansowemu Gminnego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Lipowcu Kościelnym oraz dzięki Gminnej Bibliotece Publicznej w Lipowcu Kościelnym.

źródło i foto: GCKSiR w Lipowcu Kościelnym

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Wanda Koszewska Stańczak
Wanda Koszewska Stańczak
4 lata temu

Tereniu, gratuluję wieczoru poetyckiego! Twoja koleżankaLp z Mławy.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x