Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mistrzowie już przegrali, debiutanci na plus


KSP Mława nabór

Tegoroczna edycja Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Po dwóch kolejkach żadna z drużyn nie może się już pochwalić kompletem punktów.

Przegrali nawet obrońcy tytułu, czyli Oldboye. Rywalizację z Jokerem rozpoczęli od mocnego akcentu – celnym uderzeniem z woleja popisał się Andrzej Karpiński. Nie poszli jednak za ciosem, zadowolili się jednobramkową przewagą.

Taki minimalizm zemścił się na mistrzach. Tuż przed przerwą wyrównał Daniel Kaczerski, a po zmianie stron do bramki pocelował Karol Roniewicz. Joker nie wypuścił z rąk szansy na zwycięstwo. Ogromna w tym zasługa także bramkarza Ryszarda Wodowskiego. Obronił m.in. dwa groźne strzały Karpińskiego, wygrał też pojedynek sam na sam z Jarosławem Szmytem.

Netter pokonał Marco – skuteczną akcję swojej drużyny wykończył Marek Waśniewski. Debiutanci z KKS Kępa ograli 3:2 Zielone Miasto. Dla zwycięzców trafili Ovik Galstyan, Maciej Skrobiński i Piotr Hołownia. W obozie pokonanych na listę strzelców wpisali się Tomasz Maciejewski i Marcin Rosocha. Natomiast w ostatniej konfrontacji padł remis. LG prowadziło po trafieniu Roberta Manowskiego, straty wyrównał Michał Krysztofiak. W ten sposób Easy Net, obok Jokera, zachował miano niepokonanego.

Trzecia kolejka odbędzie się 1 czerwca. Oldboye powalczą z Easy Netem, Marco z KKS-em Kępa, LG z Netterem i Zielone Miasto z Jokerem.

II kolejka: Netter – Marco 1:0, KKS Kępa – Zielone Miasto 3:2, Easy Net – LG 1:1, Oldboy – Joker 1:2

Klasyfikacja strzelców: 4 –Marcin Rosocha (Zielone Miasto), 3 – Krzysztof Stępka (Marco), 2 – Andrzej Karpiński (Oldboye), Michał Smoliński (Zielone Miasto)

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz