Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dzień Matki w Zawadach


„Bóg nie może być wszędzie, dlatego dał nam Ciebie, Mamo…” – te słowa towarzyszyły wszystkim zgromadzonym 26 maja w Szkole Podstawowej w Zawadach na obchodach Dnia Matki.

Słoneczne ogrody Mława

Uczniowie dla swoich mam wspólnie z opiekunami przygotowali wspaniały występ artystyczny. Były wiersze, piosenki, a nawet tańce. Wszystkie mamy były zachwycone swoimi pociechami, także niejednej z nich popłynęła łza z oczu.

Na zakończenie uczniowie wręczyli swoim mamom własnoręcznie przygotowane upominki lub kwiaty. Jest to wyjątkowy dzień w roku. Jest to dzień, w którym w szczególny sposób dziękujemy swoim mamom za miłość, opiekę i oddanie.

źródło i foto: SP w Zawadach

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500