Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Matki w Zawadach


„Bóg nie może być wszędzie, dlatego dał nam Ciebie, Mamo…” – te słowa towarzyszyły wszystkim zgromadzonym 26 maja w Szkole Podstawowej w Zawadach na obchodach Dnia Matki.

elektryk Mława
Reklama


Uczniowie dla swoich mam wspólnie z opiekunami przygotowali wspaniały występ artystyczny. Były wiersze, piosenki, a nawet tańce. Wszystkie mamy były zachwycone swoimi pociechami, także niejednej z nich popłynęła łza z oczu.

Na zakończenie uczniowie wręczyli swoim mamom własnoręcznie przygotowane upominki lub kwiaty. Jest to wyjątkowy dzień w roku. Jest to dzień, w którym w szczególny sposób dziękujemy swoim mamom za miłość, opiekę i oddanie.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

źródło i foto: SP w Zawadach

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x