Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szukasz czworonożnego przyjaciela z silnym charakterem? Znaleziony kolejny, porzucony pies


W lecznicy M-WET przy ul. Rynkowej w Mławie przebywa obecnie pies w wieku ok. dwóch lat. Czeka na swoich państwa lub kogoś, kto zechce go zaadoptować.


Rudy mieszaniec został wyłapany 23 maja 2017 r. przy ul. Bajkowej. Zwierzę przekazano do lecznicy M-WET przy ul. Rynkowej, gdzie będzie przebywać przez 14 dni. Jeśli w tym czasie nie zgłosi się po nie właściciel lub osoba zainteresowana adopcją, trafi do schroniska Nadzieja w Napierkach.

Szukasz czworonożnego przyjaciela z silnym charakterem? Być może właśnie znalazłeś! Daj mu szansę i okaż uczucia, a z pewnością się porozumiecie.

Pies jest odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany. Więcej informacji na jego temat można uzyskać w lecznicy M-WET – osobiście lub telefonicznie (23 655 03 80, 601 812 521).

źródło: KN/UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Gosik
Gosik
4 lata temu

Ten piesek biegał po ulicy Sienkiewicza j nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że ma właściciela

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x