Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Szukasz czworonożnego przyjaciela z silnym charakterem? Znaleziony kolejny, porzucony pies


W lecznicy M-WET przy ul. Rynkowej w Mławie przebywa obecnie pies w wieku ok. dwóch lat. Czeka na swoich państwa lub kogoś, kto zechce go zaadoptować.


ksp Mława
Reklama

Rudy mieszaniec został wyłapany 23 maja 2017 r. przy ul. Bajkowej. Zwierzę przekazano do lecznicy M-WET przy ul. Rynkowej, gdzie będzie przebywać przez 14 dni. Jeśli w tym czasie nie zgłosi się po nie właściciel lub osoba zainteresowana adopcją, trafi do schroniska Nadzieja w Napierkach.

Szukasz czworonożnego przyjaciela z silnym charakterem? Być może właśnie znalazłeś! Daj mu szansę i okaż uczucia, a z pewnością się porozumiecie.

Pies jest odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany. Więcej informacji na jego temat można uzyskać w lecznicy M-WET – osobiście lub telefonicznie (23 655 03 80, 601 812 521).

źródło: KN/UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Gosik
Gosik
5 lata temu

Ten piesek biegał po ulicy Sienkiewicza j nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że ma właściciela

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x