Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Szukasz czworonożnego przyjaciela z silnym charakterem? Znaleziony kolejny, porzucony pies


W lecznicy M-WET przy ul. Rynkowej w Mławie przebywa obecnie pies w wieku ok. dwóch lat. Czeka na swoich państwa lub kogoś, kto zechce go zaadoptować.

KSP Mława nabór

Rudy mieszaniec został wyłapany 23 maja 2017 r. przy ul. Bajkowej. Zwierzę przekazano do lecznicy M-WET przy ul. Rynkowej, gdzie będzie przebywać przez 14 dni. Jeśli w tym czasie nie zgłosi się po nie właściciel lub osoba zainteresowana adopcją, trafi do schroniska Nadzieja w Napierkach.

Szukasz czworonożnego przyjaciela z silnym charakterem? Być może właśnie znalazłeś! Daj mu szansę i okaż uczucia, a z pewnością się porozumiecie.

Pies jest odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany. Więcej informacji na jego temat można uzyskać w lecznicy M-WET – osobiście lub telefonicznie (23 655 03 80, 601 812 521).

źródło: KN/UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Szukasz czworonożnego przyjaciela z silnym charakterem? Znaleziony kolejny, porzucony pies"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Gosik
Gość

Ten piesek biegał po ulicy Sienkiewicza j nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że ma właściciela

wpDiscuz