Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Gradzanowo Włościańskie. Pijany traktorzysta


Posterunek policji w Szreńsku prowadzi czynności w sprawie nietrzeźwego kierującego ciągnikiem rolniczym. Mężczyzna został zatrzymany w Gradzanowie Włościańskim. Policja zapowiada dalsze kontrole na drogach.

Słoneczne ogrody Mława

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 29 maja o godz. 12:15. Interweniujący patrol policji zatrzymał Ireneusza O. lat 61, mieszkańca pow. mławskiego, który kierował ciągnikiem rolniczym marki Ursus, mając w organizmie ponad 1,40 promila alkoholu.

Wczoraj, policjanci ruchu drogowego sprawdzili stan trzeźwości ponad 70 kierujących, działania te dotyczą również  osób kierujących pojazdami rolniczymi. W trakcie kontroli policjanci sprawdzają również stan techniczny pojazdów rolniczych oraz wymagane dokumenty. Policjanci czekają także na zgłoszenia dotyczące nietrzeźwych kierujących oraz niesprawnych, nieoświetlonych pojazdów rolniczych, poruszających się po drogach. Niestety wciąż wielu rolników bagatelizuje zagrożenie.

źródło:KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
X3X

Chociaz chlop na sucho w polu nie robil