Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Gimnazjaliści z „Jedynki” uczestnikami ogólnopolskiego forum młodzieży – Digtal Youth Forum


25 maja 2017r. Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mławie wzięło udział w ogólnopolskim forum dla młodzieży na temat kreatywnego wykorzystania nowych technologii i bezpieczeństwa online.

KSP Mława nabór

W wydarzeniu tym uczestniczyli uczniowie klas 1d i 1c wraz z wychowawcami  Bożeną Piotrkowską i Andrzejem Mielcarkiem.

Forum zostało zorganizowane w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Młodzież gimnazjalna oglądała transmisję na żywo. Odbyły się trzy 80-minutowe sesje, podczas których wystąpiło wielu młodych prelegentów.

Uczniów najbardziej zainteresowało wystąpienie Tereniro Vloga, który opowiedział o swojej przygodzie z  YouTube. Nagrywa on filmy z licznych swoich podróży i udostępnia widzom w sieci.

Młodzież uważnie słuchała również wystąpienia Jakuba Turowskiego, który mówił na temat przyszłości Facebooka.

Gimnazjaliści uczestniczący w forum poszerzyli świadomość wokół zagrożeń online oraz zmotywowali się do podejmowania nowych działań związanych z wykorzystaniem Internetu.

źródło i foto: Gimnazjum nr 1

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz