Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Gimnazjaliści z „Jedynki” uczestnikami ogólnopolskiego forum młodzieży – Digtal Youth Forum


25 maja 2017r. Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mławie wzięło udział w ogólnopolskim forum dla młodzieży na temat kreatywnego wykorzystania nowych technologii i bezpieczeństwa online.

KPS Mława rekrutacja
Reklama


W wydarzeniu tym uczestniczyli uczniowie klas 1d i 1c wraz z wychowawcami  Bożeną Piotrkowską i Andrzejem Mielcarkiem.

Forum zostało zorganizowane w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Młodzież gimnazjalna oglądała transmisję na żywo. Odbyły się trzy 80-minutowe sesje, podczas których wystąpiło wielu młodych prelegentów.

Uczniów najbardziej zainteresowało wystąpienie Tereniro Vloga, który opowiedział o swojej przygodzie z  YouTube. Nagrywa on filmy z licznych swoich podróży i udostępnia widzom w sieci.

Młodzież uważnie słuchała również wystąpienia Jakuba Turowskiego, który mówił na temat przyszłości Facebooka.

Gimnazjaliści uczestniczący w forum poszerzyli świadomość wokół zagrożeń online oraz zmotywowali się do podejmowania nowych działań związanych z wykorzystaniem Internetu.

źródło i foto: Gimnazjum nr 1

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500