Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Biegi przełajowe o Puchar Starosty Sierpeckiego


XVI Biegi Przełajowe „Biegam bo lubię” w Słupii zorganizował Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sierpcu. 25 maja 2017 w stanicy harcerskiej w Słupii miały miejsce biegi przełajowe, w których wzięło udział około 80 zawodników z Płocka, Mocarzewa, Rypina, Mławy i Sierpca.

Słoneczne ogrody Mława

Mławę reprezentowali zawodnicy ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Mławie. Siedmioosobowa reprezentacja zdobyła sześć krążków. Beata Tatuch i Marcin Benecki zdobyli złoto, Natalia Stryjewska srebro, Aneta Zjadewicz, Mikołaj Osmański oraz Jan Fydrych brąz. Konkurencję były podzielone na uczestników z niepełnosprawnością umysłową w stopniu lekkim, umiarkowanym i znaczym oraz w kategorii wózków.

Na zdjęciach:

Pierwsze, drugie – ekipa mławska;
Trzecie – Beata Tatuch;
Czwarte – Mikołaj Osmański;
Piąte – w czerwonych koszulkach zawodniczki Mławy, na drugim miejscu Natalia Stryjewska, na trzecim Aneta Zjadewicz;
Szóste – w czerwonych koszulkach zawodnicy Mławy, złoto: Marcin Benecki, brąz: Jan Fydrych;
Dwa ostatnie- reprezentacja Mławy z medalami i nauczyciel wychowania fizycznego Dariusz Woźniak;

źródło i foto: Dariusz Woźniak

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500