Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Uczniowie Gimnazjum nr 1 na scenie i na widowni w Szkole Muzycznej w Mławie


Już po raz kolejny uczniowie Gimnazjum nr 1 skorzystali z zaproszenia Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie i wybrali się na operetkę „Piraci z Penzance albo niewolnik obowiązku” w reżyserii Michała Gogolewskiego.

KSP Mława nabór

Gimnazjaliści z uwagą śledzili zabawne perypetie młodego pirata Frederica, podziwiając przy tym odwagę i talent m.in. swoich rówieśników – uczniów i absolwentów… Gimnazjum nr 1.

Uwagę widzów przyciągnął nie tylko śpiew artystów, ale także ich układy choreograficzne oraz kostiumy. Okazało się, że wychowankowie szkoły są niezwykle uzdolnieni zarówno wokalnie, jak i aktorsko.

Źródło i foto Gimnazjum nr 1

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz