Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Uczniowie Gimnazjum nr 1 na scenie i na widowni w Szkole Muzycznej w Mławie


Już po raz kolejny uczniowie Gimnazjum nr 1 skorzystali z zaproszenia Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie i wybrali się na operetkę „Piraci z Penzance albo niewolnik obowiązku” w reżyserii Michała Gogolewskiego.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Gimnazjaliści z uwagą śledzili zabawne perypetie młodego pirata Frederica, podziwiając przy tym odwagę i talent m.in. swoich rówieśników – uczniów i absolwentów… Gimnazjum nr 1.

Uwagę widzów przyciągnął nie tylko śpiew artystów, ale także ich układy choreograficzne oraz kostiumy. Okazało się, że wychowankowie szkoły są niezwykle uzdolnieni zarówno wokalnie, jak i aktorsko.

Źródło i foto Gimnazjum nr 1

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500