Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uczniowie Gimnazjum nr 1 na scenie i na widowni w Szkole Muzycznej w Mławie


Już po raz kolejny uczniowie Gimnazjum nr 1 skorzystali z zaproszenia Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie i wybrali się na operetkę „Piraci z Penzance albo niewolnik obowiązku” w reżyserii Michała Gogolewskiego.


Gimnazjaliści z uwagą śledzili zabawne perypetie młodego pirata Frederica, podziwiając przy tym odwagę i talent m.in. swoich rówieśników – uczniów i absolwentów… Gimnazjum nr 1.

Uwagę widzów przyciągnął nie tylko śpiew artystów, ale także ich układy choreograficzne oraz kostiumy. Okazało się, że wychowankowie szkoły są niezwykle uzdolnieni zarówno wokalnie, jak i aktorsko.

Źródło i foto Gimnazjum nr 1

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x