Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Noc w szkole


O tym, że szkoła jest ich drugim domem, słyszeli już niejednokrotnie. od dorosłych, którzy co prawda mądrzejsi i bardziej doświadczeni, ale czy to znaczy, że zawsze mają rację?

KSP Mława nabór

Młodzi sceptycy z Dębska postanowili to zatem sprawdzić na własnej skórze. A jak lepiej, jak nie nocą? Zapadła zatem zgodna decyzja, że ta z 19 na 20 maja będzie najodpowiedniejsza. Jak postanowiono, tak zrealizowano.

Tuż przed godziną 19. grupa uczniów klas IV –VI w liczbie 21 w pełnym rynsztunku, niezbędnym do przetrwania w niecodziennych warunkach, stawiła się w budynku szkoły. Pieczę nad nimi sprawowali: opiekunka SU pani Wioletta Michalska, dyrektor szkoły pani Danuta Gumienna oraz wychowawcy: pani Ewa Bugaj i pan Andrzej Kowalski.

Ognisko, na którym najpierw  pieczono kiełbaski, później posłużyło jako wyzwanie dla skoków i tworzyło atmosferę wieczornego spotkania z piosenką, stanowiło pierwszą atrakcję. Później długi spacer, kolacja, seans filmowy i wieczorne uczniów rozmowy – już w śpiworach, tuż przed snem.

Po wczesnej pobudce wszyscy zajęli się przygotowaniem śniadania, a na deser – lody, samodzielne wybrane w miejscowym sklepie. Czas minął szybko, bo jak wszyscy zgodnie przyznali: w szkole jak w domu (a może nawet lepiej).

źródło i foto: SP w Dębsku

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz