Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
MrówkA Mława
Logo
meblolux

Mława. Rowerem uderzył w BMW


fot. PixabayMandatem ukarany został rowerzysta, który jadąc ul. Kościuszki w Mławie, uderzył w zaparkowany samochód marki BMW. 23- letni rowerzysta był trzeźwy,  z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Mławie. Do zdarzenia doszło w niedzielę, o godz. 16:55.

Nie jest to jedyne zdarzenie drogowe podczas minionego weekendu. Nie zabrakło również kierowców, niestosujących się do przepisów ruchu drogowego. Policjanci ukarali mandatami 49 kierujących. Główne przewinienia to już tradycyjnie nadmierna prędkość oraz wyprzedzanie w miejscu niedozwolonym.  Mławscy policjanci przeprowadzili też 768 kontroli trzeźwości, również z użyciem testów narkotykowych.

źródło:KPP Mława

oprac. red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500