Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mława. Rowerem uderzył w BMW


fot. Pixabay

KSP Mława nabór

Mandatem ukarany został rowerzysta, który jadąc ul. Kościuszki w Mławie, uderzył w zaparkowany samochód marki BMW. 23- letni rowerzysta był trzeźwy,  z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Mławie. Do zdarzenia doszło w niedzielę, o godz. 16:55.

Nie jest to jedyne zdarzenie drogowe podczas minionego weekendu. Nie zabrakło również kierowców, niestosujących się do przepisów ruchu drogowego. Policjanci ukarali mandatami 49 kierujących. Główne przewinienia to już tradycyjnie nadmierna prędkość oraz wyprzedzanie w miejscu niedozwolonym.  Mławscy policjanci przeprowadzili też 768 kontroli trzeźwości, również z użyciem testów narkotykowych.

źródło:KPP Mława

oprac. red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz