Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
MrówkA Mława
Logo
meblolux

Kulany. Ciężko rannego rowerzystę zabrał śmigłowiec


Trwają czynności mławskiej policji w sprawie 56- letniego rowerzysty, który doznał ciężkich obrażeń głowy. Leżącego na drodze, nieprzytomnego mężczyznę, odnalazł przypadkowy świadek.Do zdarzenia doszło w niedzielę, ok. godz. 13:00 w miejscowości Kulany. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna wyjechał z domu ok. godz. 12:00. Godzinę później został odnaleziony na drodze,  przy rannym leżał nieuszkodzony rower. 56- letni mieszkaniec pow. mławskiego, w ciężkim stanie  został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Warszawie. Policja ustala przyczyny zdarzenia.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500