Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Kradzież w Modle, włamanie na Okrężnej w Mławie


W nocy z 26 na 27.maja w Mławie na ul. Okrężnej, nieznani sprawcy po wybiciu szyby i wyważeniu kraty w oknie, włamali się do sklepu spożywczego.  Ukradli pieniądze, papierosy oraz napoje energetyczne. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

28 maja około godz. 2:00 w miejscowości Modła, nieznany sprawca wybił szybę z samochodzie marki Skoda Octavia i ukradł pozostawiony w schowku portfel z pieniędzmi i dokumentami. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500