Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kradzież w Modle, włamanie na Okrężnej w Mławie


W nocy z 26 na 27.maja w Mławie na ul. Okrężnej, nieznani sprawcy po wybiciu szyby i wyważeniu kraty w oknie, włamali się do sklepu spożywczego.  Ukradli pieniądze, papierosy oraz napoje energetyczne. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.


28 maja około godz. 2:00 w miejscowości Modła, nieznany sprawca wybił szybę z samochodzie marki Skoda Octavia i ukradł pozostawiony w schowku portfel z pieniędzmi i dokumentami. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x