Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Koncert w MDK to prezent dla wszystkich mam


Z okazji Dnia Matki Miejski Dom Kultury zaprosił wszystkie mławskie mamy do wysłuchania szczególnego koncertu. Jako artystyczny prezent, mamy usłyszały najpiękniejsze polskie wiersze, tańce i piosenki. Koncertowi towarzyszyła wyeksponowana w holu wystawa przedstawiającą instruktorów oraz młodzież, dzieci i dorosłych, biorących udział w zajęciach artystycznych domu kultury.

KSP Mława nabór

W sobotę 27 maja salę kina szczelnie wypełniła publiczność. Wśród mam zasiadających na widowni, znaczną część stanowiły te, których synowie i córki wystąpiły na scenie. Przed taką miłą publiczności wystąpił wokalistki i recytatorki, grupy baletowe, poczynając od tych najmłodszych, a kończąc na młodzieżowych. W tańcach i piosenkach ludowych z różnych regionów zaprezentował się zespół „Mławiacy”. Na scenie pojawiły się formacje tańca nowoczesnego i jazzowego. Na zakończenie mamy obecne na sali otrzymały życzenia, podziękowania i czerwone róże.

JK

« 1 z 5 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Koncert w MDK to prezent dla wszystkich mam"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Zainteresowana
Gość

Czy Redakcja mogłaby zapytać Panią Dyrektor MDK co takiego stało się w kulturze od maja 2012 roku, że takie zespoły jak „Mławiacy” czy Orkiestra zostały zdziesiątkowane z ilości ponad 50 osób występujących w tamtym czasie?

wpDiscuz