Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koncert w MDK to prezent dla wszystkich mam


Z okazji Dnia Matki Miejski Dom Kultury zaprosił wszystkie mławskie mamy do wysłuchania szczególnego koncertu. Jako artystyczny prezent, mamy usłyszały najpiękniejsze polskie wiersze, tańce i piosenki. Koncertowi towarzyszyła wyeksponowana w holu wystawa przedstawiającą instruktorów oraz młodzież, dzieci i dorosłych, biorących udział w zajęciach artystycznych domu kultury.

Jolanta Karpińska podziękowania


W sobotę 27 maja salę kina szczelnie wypełniła publiczność. Wśród mam zasiadających na widowni, znaczną część stanowiły te, których synowie i córki wystąpiły na scenie. Przed taką miłą publiczności wystąpił wokalistki i recytatorki, grupy baletowe, poczynając od tych najmłodszych, a kończąc na młodzieżowych. W tańcach i piosenkach ludowych z różnych regionów zaprezentował się zespół „Mławiacy”. Na scenie pojawiły się formacje tańca nowoczesnego i jazzowego. Na zakończenie mamy obecne na sali otrzymały życzenia, podziękowania i czerwone róże.

JK

« 1 z 5 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Zainteresowana
Gość
Zainteresowana

Czy Redakcja mogłaby zapytać Panią Dyrektor MDK co takiego stało się w kulturze od maja 2012 roku, że takie zespoły jak „Mławiacy” czy Orkiestra zostały zdziesiątkowane z ilości ponad 50 osób występujących w tamtym czasie?