Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

4 czerwca. FUN DAY DZIECIAKI RZĄDZĄ, czyli mławskie obchody Dnia Dziecka 2017


Burmistrz Miasta Mława, Niepubliczne Przedszkole Bajkowy Dworek, British House Szkoły Językowe oraz Miejski Dom Kultury serdecznie zapraszają na Dzień Dziecka 2017 pod hasłem „FUN DAY DZIECIAKI RZĄDZĄ”. W niedzielę, 4 czerwca na estradzie w parku występy taneczne dzieci, pokazy aikido, konkursy, zabawy z językiem angielskim, tańce…

KSP Mława nabór

Na terenie parku wiele dodatkowych atrakcji, kąciki – małego artysty, sportowy, malucha, bajkoczytania, retro, logopedyczny, psychologa oraz malowanie twarzy i fotobudka!

W trakcie trwania imprezy konkurs na nazwę dla Maskotek Miejskiego Domu Kultury.

A o 18.00 wspólny start w wydarzeniu CAŁA MŁAWA BIEGA. Zbiórka przy ul. Reymonta, a następnie bieg ulicami Sienkiewicza, Kopernika, na Stadion Miejski, gdzie będą czekały na biegaczy gorące kiełbaski z grilla.

Współorganizatorzy:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Miejski Ośrdoek Pomocy Społecznej

ZAPRASZAMY! Niech dzieciaki rządzą w fun day w Mławie!

źródło: UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz