Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

4 czerwca. FUN DAY DZIECIAKI RZĄDZĄ, czyli mławskie obchody Dnia Dziecka 2017


Burmistrz Miasta Mława, Niepubliczne Przedszkole Bajkowy Dworek, British House Szkoły Językowe oraz Miejski Dom Kultury serdecznie zapraszają na Dzień Dziecka 2017 pod hasłem „FUN DAY DZIECIAKI RZĄDZĄ”. W niedzielę, 4 czerwca na estradzie w parku występy taneczne dzieci, pokazy aikido, konkursy, zabawy z językiem angielskim, tańce…Na terenie parku wiele dodatkowych atrakcji, kąciki – małego artysty, sportowy, malucha, bajkoczytania, retro, logopedyczny, psychologa oraz malowanie twarzy i fotobudka!

W trakcie trwania imprezy konkurs na nazwę dla Maskotek Miejskiego Domu Kultury.

A o 18.00 wspólny start w wydarzeniu CAŁA MŁAWA BIEGA. Zbiórka przy ul. Reymonta, a następnie bieg ulicami Sienkiewicza, Kopernika, na Stadion Miejski, gdzie będą czekały na biegaczy gorące kiełbaski z grilla.

Współorganizatorzy:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Miejski Ośrdoek Pomocy Społecznej

ZAPRASZAMY! Niech dzieciaki rządzą w fun day w Mławie!

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500