Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Rodzinny piknik w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym


Pogodna i ciepła sobota sprzyjała spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Taką wspólną zabawę zaplanowali na sobotnie popołudnie 27 maja organizatorzy rodzinnego pikniku w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Mławie.

Słoneczne ogrody Mława

Na uczestników czekały liczne atrakcje. Oprawę muzyczną imprezie zapewnił zespół „Błękit Paryża”. Dla najmłodszych uczestników była zjeżdżalnia na dmuchanym zamku, gry i zabawy. Jak zwykle nie zabrakło ani poczęstunku, ani dobrych humorów, a wspólna zabawa trwała do późnego popołudnia.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500