Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Konne przejażdżki czy dmuchany zamek? Piknik w Miejskim Przedszkolu Samorządowym Nr 3


Dzieci, które w sobotnie przedpołudnie przyszły  na  piknik Miejskiego Przedszkola nr 3, wchodzącego w skład ZPO nr 3 w Mławie , stawały przed trudnymi dylematami. A razem z nimi ich rodzice. Czy najpierw odbyć konną przejażdżkę bryczką, albo wierzchem? A może wdrapać się i zjeżdżać z dmuchanego zamku?

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Zapewne nie były to jedyne trudne wybory, bo atrakcji organizatorzy zapewnili znacznie więcej. Dużą popularnością cieszyło się strzelanie z łuku czy turlanie się  w ogromnej przeźroczystej kuli. Były też różne gry i zabawy zręcznościowe, zarówno indywidualne jak i grupowe. Chętni grali w minigolfa lub ścigali się w wieloosobowych gumowych nartach. Właściwie wszędzie stały kolejki chętnych do udziału w zabawach i atrakcjach. By pokrzepić siły wyczerpane intensywną zabawą na dzieci i ich rodziców czekał poczęstunek. Z pikniku mogły korzystać również dzieci nie będące uczniami tej szkoły, choć wtedy za symboliczną odpłatnością.

JK

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Rodzic

Szkoda tylko ze uczniowie tejze szkoły nie zostali poinformowani o tym pikniku…

czytelnik

albo dziecko zapomniało przekazać, że odbędzie się piknik.
Niemożliwe, że nikt by dzieciom nie powiedział:D