Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Edukacji prawnej nigdy nie za dużo. Płocki sąd zaprasza


W Sądzie Okręgowym w Płocku trwa cykl spotkań pn. „Edukacji prawnej nigdy za dużo”. 29 maja w poniedziałek o godz. 16:00, organizatorzy zapraszają kolejne spotkanie.

Słoneczne ogrody Mława

Tematem wiodącym będzie próba odpowiedzi na pytanie „Po co obywatelowi prokurator, adwokat, radca prawny, notariusz, mediator, kurator”. W spotkaniu wezmą udział: prokurator Monika Mieczykowska, adwokat Wojciech Skorupski, radca prawny Andrzej Mosiński, notariusz Wiesława Krysiuk, mediator Katarzyna Przyłuska-Ciszewska, kurator Edyta Kozicińska. Po spotkaniu dla zainteresowanych organizujemy zwiedzanie sądów Rejonowego i Okręgowego w Płocku.

źródło: SO w Płocku

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500