Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Edukacji prawnej nigdy nie za dużo. Płocki sąd zaprasza


W Sądzie Okręgowym w Płocku trwa cykl spotkań pn. „Edukacji prawnej nigdy za dużo”. 29 maja w poniedziałek o godz. 16:00, organizatorzy zapraszają kolejne spotkanie.

KSP Mława nabór

Tematem wiodącym będzie próba odpowiedzi na pytanie „Po co obywatelowi prokurator, adwokat, radca prawny, notariusz, mediator, kurator”. W spotkaniu wezmą udział: prokurator Monika Mieczykowska, adwokat Wojciech Skorupski, radca prawny Andrzej Mosiński, notariusz Wiesława Krysiuk, mediator Katarzyna Przyłuska-Ciszewska, kurator Edyta Kozicińska. Po spotkaniu dla zainteresowanych organizujemy zwiedzanie sądów Rejonowego i Okręgowego w Płocku.

źródło: SO w Płocku

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz