Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława
Logo
meblolux

Znamy laureatów konkursu „Książka, która warto przeczytać”


25 maja w Bibliotece Pedagogicznej w Mławie odbyło się rozstrzygnięcie i wręczenie nagród w konkursie na recenzję ulubionej książki ph. „Książka, która warto przeczytać”.

Jolanta Karpińska podziękowania


To konkurs  kierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu mławskiego. Ma on na celu: propagowanie idei czytania, promocję czytelnictwa literatury pięknej wśród młodzieży, pobudzenie wyobraźni, kreatywności i aktywności twórczej uczniów, kształtowanie umiejętności wyrażania refleksji i opinii o dziele literackim, poznanie upodobań literackich współczesnych młodych ludzi, rozbudzanie zainteresowań czytelniczych, promocję książek oraz rozwijanie wrażliwości na słowo pisane.

Jury w składzie: Daniel Bartosewicz – przewodniczący jury (doradca metodyczny w PODN w Mławie, nauczyciel języka polskiego, kierownik Studium Pedagogicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie), Agata Mierzwa – Kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Ciechanowie Filia w Mławie oraz Bogumiła Pawłowska – nauczyciel BP w Mławie tytuły laureatów konkursu przyznało:

I miejsce – Klaudii Aleksandrze Grabowskiej

II miejsce – Izabeli Dawidko

III miejsce – Paulinie Balcerzak

IV miejsce – Michałowi Mianowskemu

V miejsce – Marlenie Przystup

Wyróżnienia otrzymali: Iza Dzierżanowska, Sebastian Morawski, Paulina Trzcinka, Kamila Czugaj oraz Sebastian Prałat.

Nagrodzone prace konkursowe będzie można przeczytać w zakładce recenzje czytelników.

Źródło i fot. Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie Filia w Mławie.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500