Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Znamy laureatów konkursu „Książka, która warto przeczytać”


25 maja w Bibliotece Pedagogicznej w Mławie odbyło się rozstrzygnięcie i wręczenie nagród w konkursie na recenzję ulubionej książki ph. „Książka, która warto przeczytać”.

KSP Mława nabór

To konkurs  kierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu mławskiego. Ma on na celu: propagowanie idei czytania, promocję czytelnictwa literatury pięknej wśród młodzieży, pobudzenie wyobraźni, kreatywności i aktywności twórczej uczniów, kształtowanie umiejętności wyrażania refleksji i opinii o dziele literackim, poznanie upodobań literackich współczesnych młodych ludzi, rozbudzanie zainteresowań czytelniczych, promocję książek oraz rozwijanie wrażliwości na słowo pisane.

Jury w składzie: Daniel Bartosewicz – przewodniczący jury (doradca metodyczny w PODN w Mławie, nauczyciel języka polskiego, kierownik Studium Pedagogicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie), Agata Mierzwa – Kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Ciechanowie Filia w Mławie oraz Bogumiła Pawłowska – nauczyciel BP w Mławie tytuły laureatów konkursu przyznało:

I miejsce – Klaudii Aleksandrze Grabowskiej

II miejsce – Izabeli Dawidko

III miejsce – Paulinie Balcerzak

IV miejsce – Michałowi Mianowskemu

V miejsce – Marlenie Przystup

Wyróżnienia otrzymali: Iza Dzierżanowska, Sebastian Morawski, Paulina Trzcinka, Kamila Czugaj oraz Sebastian Prałat.

Nagrodzone prace konkursowe będzie można przeczytać w zakładce recenzje czytelników.

Źródło i fot. Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie Filia w Mławie.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz