Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mianowania i wyróżnienia policjantów


Komendant Powiatowy Policji w Mławie mł. insp. Artur Ryfiński mianował 2 policjantów na stanowisko kierowników posterunku policji i wyróżnił 8 policjantów


Podczas krótkiej zbiórki z udziałem kadry kierowniczej , Komendant Powiatowy Policji w Mławie mianował na stanowisko kierownika posterunku policji mł. asp. Magdalenę Cieślak oraz asp. Mariusza Nowocińskiego. Do tej pory pełnili oni obowiązki kierownicze posterunków policji w Szreńsku i Wieczfni Kościelnej. Mł. asp. Magdalena Cieślak oraz asp. Mariusz Nowociński, kilka miesięcy temu zastąpili na stanowisku kierowniczym – asp. szt. Sławomira Grablewskiego oraz asp. szt. Kazimierza Wyrodę.

Przez kilka ostatnich miesięcy następcy doświadczonych kierowników pełnili obowiązki na tych stanowiskach i mieli okazję sprawdzić się w nowej roli. Efekt – to mianowanie ich z tzw. „p.o.” na stanowisko kierwnika posterunku. Gratulujemy mł. asp. Magdalenie Cieślak – kierownik Posterunku Policji w Szreńsku oraz asp. Mariuszowi Nowocińskiemu – kierownikowi Posterunku Policji w Wieczfni Kościelnej.

Podczas zbiórki komendant wyróżnił także 8 innych policjantów- w tym dzielnicowych oraz policjanta ruchu drogowego.

źródło i fot. FB/KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Tagi:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Znaja pewnego pana co jak cwierkają wiewiórki …….

Adaś
Gość
Adaś

A czym się wykazali że zostali mianowani? Jakie mają zasługi? Chyba nie tylko takie że zostali policjantami i już?