Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

U sąsiadów. W Przasnyszu zginęło dwóch spadochroniarzy


Jak podaje Tygodnik Ostrołęcki,  na skutek nieustalonych jeszcze przyczyn dwaj skoczkowie spadochronowi – instruktor wraz ze swoim podopiecznym – spadli na ziemię. Ponieśli śmierć na miejscu.

KSP Mława nabór

– 26 maja około godziny 15.00 Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego powiadomiło Komendę Powiatową Policji w Przasnyszu, że w rejonie ul. Żwirki i Wigury oraz Oszkobłok, znajdujących się na peryferiach miasta, doszło do wypadku skoczków lotniczych skaczących w tzw. tandemie z wysokości około 3,5 tysiąca metrów – poinformował st. asp. Krzysztof Błaszczak z policji w Przasnyszu.

W wyniku uderzenia o ziemię dwaj mężczyźni ponieśli śmierć na miejscu. W tej chwili na miejscu zdarzenia prowadzone są czynności wyjaśniające pod nadzorem prokuratury. Zginęli 40-letni instruktor – pilot, mieszkaniec Warszawy. Drugą ofiarą był 33-letni mieszkaniec Żyrardowa. Skok miał najprawdopodobniej charakter komercyjny. Na miejscu wypadku pracują śledczy, technicy kryminalistyki, obecny jest komendant przasnyskiej jednostki Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak oraz prokurator rejonowy Artur Folga. Miejsce zdarzenia zabezpieczyli strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu. O śmiertelnym wypadku została powiadomiona Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych. W tej chwili służby czekają na ich przybycie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

6 - liczba komentarzy w artykule "U sąsiadów. W Przasnyszu zginęło dwóch spadochroniarzy"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Edyta
Gość

Andrzej był moim ULUBIONYM kuzynem :'( Wciąż nie wierzę, że ta tragedia miała miejsce. Cały czas o tym myślę,zadając sobie pytanie dlaczego:'(

Pyza
Gość

kiedy pogrzeb w Żyrardowie i w którym kościele ??? Kondolencje dla rodziny {*}

Anonimowo
Gość

W sobotę o 12 w dużym kościele

Gnes
Gość

Mieszkaniec z zyrardowa to moja rodzina ;(

Radek
Gość

Mojej byłej sąsiadki mąż wyrazy współczucia dla Magdy i dzieci

Troglo
Gość

Tragedia, wyrazy współczucia,

wpDiscuz