Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
meblolux

Poznaliśmy finalistów IV edycji Ligi Elektronicznej
Handemade with love Lucky&Berry

Poznaliśmy finalistów IV edycji Ligi Elektronicznej!

W pierwszym półfinale niemal doszło do niespodzianki, gdyż faworyci z HRów przegrywali do 9 kolejki z drużyną FINE ALTECH. Po szóstej kolejce ekipa FINE Altech uzyskała aż 40 punktową przewagę i pewnie zmierzała ku wygranej. Jednak świetna gra całej drużyny z HR, a w szczególności Andrzej Józwika (163 punkty w meczu) doprowadziła w ostatniej kolejce do przełamania przewagi i ostatecznej wygranej 506-497. Andrzej Józwik dzięki swojemu wynikowi awansował na trzecie miejsce w klasyfikacji indywidualnej, mając jedynie pięć punktów straty do lidera Konrada Szymańskiego z Materiału.

W drugim półfinale zmierzyły się drużyny z LGE: BRC oraz SMT. Oba zespoły, pomimo braku większych sukcesów we wcześniejszych edycjach lig, walczyły jak przystało na potencjalnych wicemistrzów. Mecz toczył się na bardzo wysokim poziomie, o którym świadczy wynik 606-557 na korzyść BRC.

W półfinałach B zwycięsko ze swoich pojedynków wyszli DONG YANG I, który ograł swoich kolegów z firmy DONG YANG II (475-404) oraz mistrzowie ubiegłorocznej edycji – Materiał, który pokonał QA (513-492).

źródło i zdjęcia: Kręgielnia Planeta

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Żywy Kazik
Gość
Żywy Kazik

Brawo SMT! Zawsze i wszędzie SMT najlepsze będzie !!