Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Poznaliśmy finalistów IV edycji Ligi Elektronicznej


Słoneczne ogrody Mława

Poznaliśmy finalistów IV edycji Ligi Elektronicznej!

W pierwszym półfinale niemal doszło do niespodzianki, gdyż faworyci z HRów przegrywali do 9 kolejki z drużyną FINE ALTECH. Po szóstej kolejce ekipa FINE Altech uzyskała aż 40 punktową przewagę i pewnie zmierzała ku wygranej. Jednak świetna gra całej drużyny z HR, a w szczególności Andrzej Józwika (163 punkty w meczu) doprowadziła w ostatniej kolejce do przełamania przewagi i ostatecznej wygranej 506-497. Andrzej Józwik dzięki swojemu wynikowi awansował na trzecie miejsce w klasyfikacji indywidualnej, mając jedynie pięć punktów straty do lidera Konrada Szymańskiego z Materiału.

W drugim półfinale zmierzyły się drużyny z LGE: BRC oraz SMT. Oba zespoły, pomimo braku większych sukcesów we wcześniejszych edycjach lig, walczyły jak przystało na potencjalnych wicemistrzów. Mecz toczył się na bardzo wysokim poziomie, o którym świadczy wynik 606-557 na korzyść BRC.

W półfinałach B zwycięsko ze swoich pojedynków wyszli DONG YANG I, który ograł swoich kolegów z firmy DONG YANG II (475-404) oraz mistrzowie ubiegłorocznej edycji – Materiał, który pokonał QA (513-492).

źródło i zdjęcia: Kręgielnia Planeta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Żywy Kazik

Brawo SMT! Zawsze i wszędzie SMT najlepsze będzie !!