Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Poznaliśmy finalistów IV edycji Ligi Elektronicznej


KSP Mława nabór

Poznaliśmy finalistów IV edycji Ligi Elektronicznej!

W pierwszym półfinale niemal doszło do niespodzianki, gdyż faworyci z HRów przegrywali do 9 kolejki z drużyną FINE ALTECH. Po szóstej kolejce ekipa FINE Altech uzyskała aż 40 punktową przewagę i pewnie zmierzała ku wygranej. Jednak świetna gra całej drużyny z HR, a w szczególności Andrzej Józwika (163 punkty w meczu) doprowadziła w ostatniej kolejce do przełamania przewagi i ostatecznej wygranej 506-497. Andrzej Józwik dzięki swojemu wynikowi awansował na trzecie miejsce w klasyfikacji indywidualnej, mając jedynie pięć punktów straty do lidera Konrada Szymańskiego z Materiału.

W drugim półfinale zmierzyły się drużyny z LGE: BRC oraz SMT. Oba zespoły, pomimo braku większych sukcesów we wcześniejszych edycjach lig, walczyły jak przystało na potencjalnych wicemistrzów. Mecz toczył się na bardzo wysokim poziomie, o którym świadczy wynik 606-557 na korzyść BRC.

W półfinałach B zwycięsko ze swoich pojedynków wyszli DONG YANG I, który ograł swoich kolegów z firmy DONG YANG II (475-404) oraz mistrzowie ubiegłorocznej edycji – Materiał, który pokonał QA (513-492).

źródło i zdjęcia: Kręgielnia Planeta

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Poznaliśmy finalistów IV edycji Ligi Elektronicznej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Żywy Kazik
Gość

Brawo SMT! Zawsze i wszędzie SMT najlepsze będzie !!

wpDiscuz