Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Miączyn Mały. Wywróciła się ciężarówka z trzodą chlewną


W Miączynie Małym wywrócił się ciężarowy Man z naczepą, przewożący ok. 180 szt trzody chlewnej. Kierowca trafił do szpitala. Zwierzęta częściowo zostały zakleszczone w przewróconym pojeździe, obecnie trwa ich ewakuacja. Na miejscu działania ratunkowe prowadzi sześć jednostek straży pożarnej.

KSP Mława nabór

Zgłoszenie o wywróconym samochodzie ciężarowym wpłynęło o godz. 12:17. Działania ratunkowe prowadzą dwa zastępy JRG Mława i OSP z Kowalewa, Rochni, Szreńska i Dąbrowy. Trwa ewakuacja żywych zwierząt z pojazdu i oddzielanie zabitych sztuk. Rannego kierowcę ciężarówki pogotowie zabrało do szpitala – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz