Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mrówka Mława oferta gazetka promocje
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Miączyn Mały. Wywróciła się ciężarówka z trzodą chlewną


W Miączynie Małym wywrócił się ciężarowy Man z naczepą, przewożący ok. 180 szt trzody chlewnej. Kierowca trafił do szpitala. Zwierzęta częściowo zostały zakleszczone w przewróconym pojeździe, obecnie trwa ich ewakuacja. Na miejscu działania ratunkowe prowadzi sześć jednostek straży pożarnej.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Zgłoszenie o wywróconym samochodzie ciężarowym wpłynęło o godz. 12:17. Działania ratunkowe prowadzą dwa zastępy JRG Mława i OSP z Kowalewa, Rochni, Szreńska i Dąbrowy. Trwa ewakuacja żywych zwierząt z pojazdu i oddzielanie zabitych sztuk. Rannego kierowcę ciężarówki pogotowie zabrało do szpitala – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500