Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
meblolux

Znalezione w Mławie. Trzy sympatyczne pieski i kot szukają domu!


Tylko do końca tego tygodnia w lecznicy weterynaryjnej M-WET przy ul. Rynkowej w Mławie przebywać będą te sympatyczne zwierzęta, które od kilkunastu dni czekają na opiekunów.26 maja psy zostaną odwiezione do schroniska dla zwierząt „Nadzieja” w Napierkach.

Brązowa suczka ma około 2 lat. Jest bardzo grzeczna i spragniona miłości człowieka. Umie chodzić na smyczy, a nawet bez niej – przy nodze.

Czarny „spanielowaty” piesek jest w tym samym wieku (ma ok. 2 lat). Jest miły, karny i wiecznie czeka na pieszczoty. Przy każdej okazji wskakuje na kolana i domaga się głaskania. Umie chodzić na smyczy.

W tej chwili, w lecznicy przebywa także półroczny kocurek. Czysty, umie korzystać z kuwety. Jest bardzo „łowny”.

Psy i kot są wykastrowane, odpchlone, odrobaczone, zaszczepione i oznakowane.

W czwartek 18 maja przy ul. Kościuszki strażnicy miejscy wyłapali psa rasy mieszanej w wieku ok. 2 lat, o maści tricolor. Właścicieli, którzy chcieliby go odebrać, a także osoby zainteresowane adopcją, prosimy o kontakt z lecznicą weterynaryjną M-WET przy ul. Rynkowej.

Zwierzę jest odrobaczone, wysterylizowane i zaczipowane. W lecznicy M-WET (tel.: 23 655 03 80, 601 812 521) będzie przebywać przez 14 dni. Jeśli w tym czasie po psa nie zgłosi się właściciel lub ktoś zainteresowany jego przygarnięciem, zostanie przewieziony do schroniska Nadzieja w Napierkach.

Zachęcamy do adopcji– to świetna okazja, by zyskać wiernego przyjaciela i wspaniałego towarzysza.

źródło: UMM

 

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
M.
Gość
M.

Słodkie pyszczki. Aż się łezka w oku kręci 🙁 Mam nadzieję, że znajdziecie w końcu dobre ręce i kochające serce.