Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Marco na pozycji lidera. Remis debiutantów


KSP Mława nabór

Za nami premierowa kolejka tegorocznej edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika. Największą niespodziankę sprawili debiutujący w rozgrywkach reprezentanci Easy Net. Po pierwszej połowie prowadzili 2:0 z faworyzowanym Jokerem.

Do bramki pocelowali Arkadiusz Oporek i Tobiasz Banasiak. Zaskoczeni wicemistrzowie z poprzedniego sezonu przebudzili się dopiero po przerwie. Po komplet punktów jednak już nie zdołali sięgnąć. Doprowadzili jedynie do remisu, a zadbali o to bracia Jarosław i Zbigniew Krystkiewiczowie.

Broniący tytułu mistrzowskiego Oldboye poradzili sobie z rywalami z FC Krępa (dawna nazwa Sparta). Dla zwycięzców bramki strzelili Jarosław Szmyt (2), Krzysztof Osiecki, Andrzej Karpiński i Mariusz Walczak. Natomiast w pokonanej ekipie do siatki trafili Łukasz Ćwikliński, Ovik Galstyan i Dawid Szwarc.

W pozostałych spotkaniach dominacja jednej ze stron nie podlegała żadnej dyskusji. Marco pokonało 6:0 LG, zostając w ten sposób pierwszym liderem tegorocznej edycji ligi. Hattricka ustrzelił Krzysztof Stępka, dublet skompletował Radosław Smoliński, ponadto na listę strzelców wpisał się jeszcze Zbigniew Bukowski.

Od Stępki nie chciał być gorszy także napastnik Zielonego Miasta Marcina Rosocha. Strzelił trzy gole, dwa dołożył Michał Smoliński. Zespół w którym występuje okazał się zdecydowanie lepszy od Nettera.

 Druga kolejka odbędzie się w czwartek 25 maja. Oto zestaw par: Netter – Marco, FC Kępa – Zielone Miasto, Easy Net – LG, Oldboy – Joker. Pierwszy mecz odbędzie się o godzinie 19.

I kolejka: Marco – LG 6:0 (K. Stępka 3, R. Smoliński 2, Z. Bukowski), Zielone Miasto – Netter 5:0 (M. Rosocha 3, M. Smoliński 2), Oldboy – FC Kępa 5:3, Joker – Easy Net 2:2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz