Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Marco na pozycji lidera. Remis debiutantów
Handemade with love Lucky&Berry

Za nami premierowa kolejka tegorocznej edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika. Największą niespodziankę sprawili debiutujący w rozgrywkach reprezentanci Easy Net. Po pierwszej połowie prowadzili 2:0 z faworyzowanym Jokerem.

Do bramki pocelowali Arkadiusz Oporek i Tobiasz Banasiak. Zaskoczeni wicemistrzowie z poprzedniego sezonu przebudzili się dopiero po przerwie. Po komplet punktów jednak już nie zdołali sięgnąć. Doprowadzili jedynie do remisu, a zadbali o to bracia Jarosław i Zbigniew Krystkiewiczowie.

Broniący tytułu mistrzowskiego Oldboye poradzili sobie z rywalami z FC Krępa (dawna nazwa Sparta). Dla zwycięzców bramki strzelili Jarosław Szmyt (2), Krzysztof Osiecki, Andrzej Karpiński i Mariusz Walczak. Natomiast w pokonanej ekipie do siatki trafili Łukasz Ćwikliński, Ovik Galstyan i Dawid Szwarc.

W pozostałych spotkaniach dominacja jednej ze stron nie podlegała żadnej dyskusji. Marco pokonało 6:0 LG, zostając w ten sposób pierwszym liderem tegorocznej edycji ligi. Hattricka ustrzelił Krzysztof Stępka, dublet skompletował Radosław Smoliński, ponadto na listę strzelców wpisał się jeszcze Zbigniew Bukowski.

Od Stępki nie chciał być gorszy także napastnik Zielonego Miasta Marcina Rosocha. Strzelił trzy gole, dwa dołożył Michał Smoliński. Zespół w którym występuje okazał się zdecydowanie lepszy od Nettera.

 Druga kolejka odbędzie się w czwartek 25 maja. Oto zestaw par: Netter – Marco, FC Kępa – Zielone Miasto, Easy Net – LG, Oldboy – Joker. Pierwszy mecz odbędzie się o godzinie 19.

I kolejka: Marco – LG 6:0 (K. Stępka 3, R. Smoliński 2, Z. Bukowski), Zielone Miasto – Netter 5:0 (M. Rosocha 3, M. Smoliński 2), Oldboy – FC Kępa 5:3, Joker – Easy Net 2:2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500