Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dziś spotkanie konsultacyjne w sprawie Budżetu Obywatelskiego


Uprzejmie informujemy, że codziennie w godzinach pracy urzędu, pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji, aby wyjaśnić niezbędne kwestie dotyczące przygotowania propozycji projektu do budżetu obywatelskiego na 2018 rok.

KSP Mława nabór

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości i pomóc w przygotowaniu dobrej propozycji projektu zapraszamy na spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się 23 maja (wtorek) od godz. 16.10 w sali ślubów Urzędu Miasta Mława.

W urzędzie ogólne zasady dotyczące regulaminu Mławskiego Budżetu Obywatelskiego wyjaśni Państwu  p. Agnieszka Puzio Dębska, tel. 236546433, tel. kom. 604417109, e-mail: agnieszka.debska@mlawa.pl. Po porady inwestycyjne zapraszamy do pracowników wydziału inwestycji – p. Grażyny Walasek (e-mail: grazyna.walasek@mlawa.pl oraz do p. Dariusza Nieznańskiego (e-mail: dariusz.nieznanski@mlawa.pl), tel. do wydziału – 236546442.

Przypominamy, że projekt może zgłosić każdy mieszkaniec Mławy, który ukończył 16 lat. Można złożyć tylko jeden wniosek. Środki przeznaczone na realizację projektów na rok budżetowy 2018 wynoszą 300.000 złotych. W przypadku projektów inwestycyjnych propozycje mogą dotyczyć infrastruktury, która należy do Miasta Mława.

Źródło: UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz