Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

27 maja. Koncert dla mam


W tym tygodniu będziemy świętować w Polsce Dzień Matki. Dla wszystkich zapracowanych i wkładających ogromny trud w wychowanie swoich pociech kobiet, Miejski Dom Kultury przygotował program artystyczny, w którym wystąpią uczestnicy zajęć MDK. Na scenie zaprezentują się formacje tańca nowoczesnego, jazzowego oraz sekcja baletowa.

Słoneczne ogrody Mława

Mamy usłyszą najpiękniejsze polskie wiersze oraz będą mogły zobaczyć wystawę przedstawiającą instruktorów oraz młodzież, dzieci i dorosłych, biorących udział w zajęciach artystycznych domu kultury. Koncert z okazji Dnia Matki odbędzie się 27 maja 2017, o godz. 15.00 w sali kina KOSMOS. Zapraszamy.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Anna

A Panie dyrektor też będzie występować ????? 🙂 ciekawe co tym razem zaprezentuje?? Może taniec na jednej nodze ?

trol

może będzie też rozdawana cola zero w mini puszeczkach, takie slodkie upominiki dla mam?