Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Kolizja na Wiadukcie Rypińskim


Wczoraj około godziny 23 na Wiadukcie Rypińskim zderzyły się dwa samochody osobowe, Ford Focus i Nissan.Tym razem obyło się bez osób poszkodowanych, uszkodzeniu uległy jedynie oba auta. Interweniowali strażacy, usuwając wyciek płynów eksploatacyjnych, był również obecny patrol policji.


red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
marta
Gość
marta

Bo chyba się nawet tam lapy nie świecą a po za tym kto mądry wymyslił taką nazwę dla tego wiaduktu ?

Prawda
Gość
Prawda

Zimowe lodowisko, letni wiraz drogowy.
Wszystko gra, nikt z wladz i instytucji nie widzi problemu.

pawel
Gość
pawel

Ten wiadukt to porażka. W zimę samochody ciężarowe i autobusy mają czasami problem podjechać, do tego ten zaprojektowany mały promień łuku wiaduktu. Jednym słowem bubel.