Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Kolizja na Wiadukcie Rypińskim


Wczoraj około godziny 23 na Wiadukcie Rypińskim zderzyły się dwa samochody osobowe, Ford Focus i Nissan.Tym razem obyło się bez osób poszkodowanych, uszkodzeniu uległy jedynie oba auta. Interweniowali strażacy, usuwając wyciek płynów eksploatacyjnych, był również obecny patrol policji.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
marta

Bo chyba się nawet tam lapy nie świecą a po za tym kto mądry wymyslił taką nazwę dla tego wiaduktu ?

Prawda

Zimowe lodowisko, letni wiraz drogowy.
Wszystko gra, nikt z wladz i instytucji nie widzi problemu.

pawel

Ten wiadukt to porażka. W zimę samochody ciężarowe i autobusy mają czasami problem podjechać, do tego ten zaprojektowany mały promień łuku wiaduktu. Jednym słowem bubel.