Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

„Wygibajtus”, czyli Gimnazjum nr 1 centrum dobrej zabawy


Oczywistym jest, że szkoła to nie tylko miejsce do nauki. Uczniowie klasy 2a wraz z wychowawczynią Panią Katarzyną Perzyńską postanowili udowodnić, że w szkole można bawić się bardzo dobrze.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


We wtorek (16.05.2017) zorganizowali wieczorek gier planszowych, który w praktyce okazał się „wieczorkiem gier wszelakich”. Założeniem tego spotkania miała być koleżeńska rywalizacja w grach planszowych. Jednak, jak to zwykle bywa, rzeczywistość była zupełnie inna. Najpopularniejszą grą wieczoru okazał się „Wygibajtus” („Twister”), który niewiele wspólnego ma z „planszówkami”.

Śmiechu było co niemiara, zabawy ogrom, a uczniowie pokazali, że lekcje wychowania fizycznego nie idą na marne. Mimo wszystko, nie zaniedbaliśmy gier planszowych. Te także były w użyciu. Uczestnicy wieczorku zaskakiwali się przedsiębiorczością podczas gry w „Monopol”, sprytem podczas gry w karty, a także znajomością dodawania i odejmowania grając w „Rummy”.

Kiedy „wygibasy” ciała i umysłu zmęczyły uczniów, zamówili pizzę. Zjedli śmiejąc się i uczestnicząc w karaoke.

W naszej szkole równie dobrze się bawimy, jak uczymy. Gimnazjum nr 1 jest szkołą, do której uczniowie chętnie wracają… nawet popołudniami.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500