Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Wypadek na „siódemce”. Motocyklistka została ranna


Dziś około godziny 22 na krajowej „siódemce” na wysokości ulicy Dzierzgowskiej z nieustalonych jeszcze przyczyn jadąca motocyklem kobieta w pewnym momencie wywróciła się na drogę. Poszkodowaną karetka pogotowia przewiozła do szpitala. Obecnie trwają ustalenia czy w zdarzeniu brały udział tylko dwa motocykle, czy też i samochód ciężarowy. Na pewno jechały za sobą dwa motocykle, na których podróżowali sami kierowcy bez pasażerów i jeden z nich się wywrócił. W tej chwili ruch na „siódemce” odbywa się wahadłowo.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 21:54. Działania ratownicze prowadzą dwa zastępy JRG Mława. Jedną osobę poszkodowaną w tym zdarzeniu zespół ratownictwa medycznego przewiózł do szpitala. Na miejscu jest patrol policji, który ustala przyczynę zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz