Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypadek koło Trzcianki


Dzisiaj około 8.30 na drodze wojewódzkiej 615 w pobliżu miejscowości Trzcianka (gm. Szydłowo), doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Obecnie trwają działania ratownicze, droga jest czasowo nieprzejezdna.

– działania ratownicze prowadzą dwa zastępy JRG Mława i zastęp OSP Szydłowo. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych dwie osoby zostały poszkodowane, jedna z nich trafiła do szpitala. Na miejscu obecny jest zespół ratownictwa medycznego i patrol policji – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
krzychu
Gość
krzychu

a takie fajne bryki były.. prędko nie popiszą się nimi 🙁