Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Uczestniczki zajęć MDK zostały laureatkami prestiżowych konkursów


Miejski Dom Kultury, a przede wszystkim wokalistki uczęszczające na zajęcia do instruktor Edyty Suszek, mogą się pochwalić już pierwszymi znaczącymi osiągnięciami. Choć dzieli je znaczna różnica wieku, w swoich kategoriach wiekowych nie mają konkurentek. Zdobywają nagrody na najważniejszych przeglądach piosenek w kraju, a o ich sukcesach możemy już przeczytać na internetowych serwisach informacyjnych.

Słoneczne ogrody Mława

Julia Kuszkowska wokalistka MDK wygrała już dwa etapy konkursu „Kocham śpiewać polskie piosenki”. Główną nagrodą drugiego etapu było sfinansowanie i akredytacja do udziału w 25. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki PIOSENKOBRANIE 2017 w Opolu. Trzymamy za Julkę kciuki i życzymy powodzenia.

Kolejną wokalistką MDK, która odnosi sukcesy wokalne jest Maja Nawotczyńska. W kwietniu tego roku rywalizowała w finale konkursu pt. „The Second English Song Festival” zorganizowanym w Przedszkolu Bajkowy Dworek w Mławie, gdzie zdobyła I Nagrodę. Brała też udział w IV Międzyprzedszkolnym Konkursie Piosenki Dziecięcej „Gwiazdy to my”, który odbył się 20 kwietnia 2017 roku w Działdowie, gdzie zajęła I miejsce. Gratulujemy sukcesów.

źródło i zdjęcia: MDK Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500