Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Uczestniczki zajęć MDK zostały laureatkami prestiżowych konkursów


Miejski Dom Kultury, a przede wszystkim wokalistki uczęszczające na zajęcia do instruktor Edyty Suszek, mogą się pochwalić już pierwszymi znaczącymi osiągnięciami. Choć dzieli je znaczna różnica wieku, w swoich kategoriach wiekowych nie mają konkurentek. Zdobywają nagrody na najważniejszych przeglądach piosenek w kraju, a o ich sukcesach możemy już przeczytać na internetowych serwisach informacyjnych.


Julia Kuszkowska wokalistka MDK wygrała już dwa etapy konkursu „Kocham śpiewać polskie piosenki”. Główną nagrodą drugiego etapu było sfinansowanie i akredytacja do udziału w 25. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki PIOSENKOBRANIE 2017 w Opolu. Trzymamy za Julkę kciuki i życzymy powodzenia.

Kolejną wokalistką MDK, która odnosi sukcesy wokalne jest Maja Nawotczyńska. W kwietniu tego roku rywalizowała w finale konkursu pt. „The Second English Song Festival” zorganizowanym w Przedszkolu Bajkowy Dworek w Mławie, gdzie zdobyła I Nagrodę. Brała też udział w IV Międzyprzedszkolnym Konkursie Piosenki Dziecięcej „Gwiazdy to my”, który odbył się 20 kwietnia 2017 roku w Działdowie, gdzie zajęła I miejsce. Gratulujemy sukcesów.

źródło i zdjęcia: MDK Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500