Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

O Prawdzie, Miłości i Wolności w mławskich gimnazjach


Program NOE w Gimnazjum nr 1 w Mławie

Jolanta Karpińska podziękowania


Od 15 maja w naszym mieście trwają Mławskie Dni Profilaktyki i Zdrowego Stylu Życia. Działania podejmowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej promujące trzeźwość kierowane są zarówno do osób dorosłych, jak i do dzieci i młodzieży.

W tym tygodniu dorośli mogli skorzystać z bezpłatnych porad oraz konsultacji prawnych i psychologicznych. Do dzieci i młodzieży adresowane były warsztaty profilaktyczne „Debata” oraz programy profilaktyczne „W krainie bajtów” i Noe. Te działania zwłaszcza wśród młodzieży mają uświadomić im konsekwencje używania alkoholu i środków psychoaktywnych, a w efekcie zachęcić do postaw abstynenckich i nauczyć umiejętności odmawiania.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500