Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
PWSZ Ciechanów życzenia dla maturzystów 2019
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

AKADEMICKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAPRASZA NA DNI OTWARTE!


AKADEMICKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAPRASZA NA DNI OTWARTE W DNIU 2.06.2017, W GODZINACH 12.00 – 15.00. W PROGRAMIE WIELE ATRAKCJI.

W programie wiele atrakcji przygotowanych przez naszych uczniów i przedszkolaków. Pokaz sprzętu i wyposażenia wojska i policji (wozy dowodzenia i łączności, indywidualnego wyposażenia żołnierza oraz broni, motocykli policji, ich wyposażenia oraz sposobu działania), zaprezentowanie bazy szkoleniowej liceum, przedszkola (w tym grupy zerowej).

Zapraszamy!
Akademickie Centrum Kształcenia
przy PWSZ w Ciechanowie
Mława ul. Warszawska 52
tel. (23) 654 98 34
ackpwsz.pl

źródło: ACK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]