Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo

AKADEMICKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAPRASZA NA DNI OTWARTE!


AKADEMICKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAPRASZA NA DNI OTWARTE W DNIU 2.06.2017, W GODZINACH 12.00 – 15.00. W PROGRAMIE WIELE ATRAKCJI.

W programie wiele atrakcji przygotowanych przez naszych uczniów i przedszkolaków. Pokaz sprzętu i wyposażenia wojska i policji (wozy dowodzenia i łączności, indywidualnego wyposażenia żołnierza oraz broni, motocykli policji, ich wyposażenia oraz sposobu działania), zaprezentowanie bazy szkoleniowej liceum, przedszkola (w tym grupy zerowej).

Zapraszamy!
Akademickie Centrum Kształcenia
przy PWSZ w Ciechanowie
Mława ul. Warszawska 52
tel. (23) 654 98 34
ackpwsz.pl

źródło: ACK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]