Cukrzyca to plaga XXI wieku
— 01/06/2022Cukrzyca to plaga XXI wieku, zaliczona przez Światową Organizację Zdrowia obok otyłości, nadciśnienia tętniczego czy chorób nowotworowych, do grupy chorób…
Jak co roku, chłopcy z klas pierwszych zostali zaproszeni do Szkolnego Turnieju w Piłkę Nożną Halową, który został zorganizowany przez Pana Przemysława Piaseckiego. Turniej został przeprowadzony 10.05.2017 na hali sportowej Gimnazjum nr 1.
Uczniowie pięciu klas pierwszych dzielnie walczyli i nie zrażali się gorszymi momentami. Sędziami meczowymi byli ich starsi koledzy z klas trzecich, którzy dodatkowo motywowali pierwszoklasistów do większego zaangażowania w grę. Mecze były bardzo zacięte, padało bardzo dużo bramek, a w rezultacie pierwsze miejsce zajęła klasa Ie (integracyjna), która udowodniła nam, z resztą nie po raz pierwszy, że jak bardzo się chce, to wszystko jest możliwe.
Pozostałe miejsca to: drugie- klasa Id, trzecie- klasa Ib, czwarte- Ic, piąte- klasa If. Wszystkim serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne, tak ekscytujące turnieje.
źródło i foto: Gimnazjum nr 1
Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta