Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Zmagania piłkarskie pierwszaków Gimnazjum nr 1


Jak co roku,  chłopcy z klas pierwszych zostali zaproszeni do Szkolnego Turnieju w Piłkę Nożną Halową, który został zorganizowany przez Pana Przemysława Piaseckiego. Turniej został przeprowadzony 10.05.2017 na hali sportowej Gimnazjum nr 1.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Uczniowie pięciu klas pierwszych dzielnie walczyli i nie zrażali się gorszymi momentami. Sędziami meczowymi byli ich starsi koledzy z klas trzecich, którzy dodatkowo motywowali pierwszoklasistów do większego zaangażowania w grę. Mecze były bardzo zacięte, padało bardzo dużo bramek, a w rezultacie pierwsze miejsce zajęła klasa Ie  (integracyjna), która udowodniła nam, z resztą nie po raz pierwszy, że jak bardzo się chce, to wszystko jest możliwe.

Pozostałe miejsca to: drugie- klasa Id, trzecie- klasa Ib, czwarte- Ic, piąte- klasa If. Wszystkim serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne, tak ekscytujące turnieje.

źródło i foto: Gimnazjum nr 1

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500