Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Zmagania piłkarskie pierwszaków Gimnazjum nr 1


Jak co roku,  chłopcy z klas pierwszych zostali zaproszeni do Szkolnego Turnieju w Piłkę Nożną Halową, który został zorganizowany przez Pana Przemysława Piaseckiego. Turniej został przeprowadzony 10.05.2017 na hali sportowej Gimnazjum nr 1.

KSP Mława nabór

Uczniowie pięciu klas pierwszych dzielnie walczyli i nie zrażali się gorszymi momentami. Sędziami meczowymi byli ich starsi koledzy z klas trzecich, którzy dodatkowo motywowali pierwszoklasistów do większego zaangażowania w grę. Mecze były bardzo zacięte, padało bardzo dużo bramek, a w rezultacie pierwsze miejsce zajęła klasa Ie  (integracyjna), która udowodniła nam, z resztą nie po raz pierwszy, że jak bardzo się chce, to wszystko jest możliwe.

Pozostałe miejsca to: drugie- klasa Id, trzecie- klasa Ib, czwarte- Ic, piąte- klasa If. Wszystkim serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne, tak ekscytujące turnieje.

źródło i foto: Gimnazjum nr 1

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz