Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Handmade ozdoby dekoracje wystrój wnętrz upominki sklepik z rękodziełem Lucky&Berry
Logo
meblolux

Za nami ćwierćfinały ligi elektronicznej. HR z najlepszym wynikiem


We wtorek w kręgielni Planeta rozegrano ćwierćfinały ligi elektronicznej. Najlepszym wynikiem w ćwierćfinałach zaprezentowała się ekipa HR eliminując ubiegłorocznych mistrzów, ekipę Materiału.Handemade with love Lucky&Berry

Od początku meczu drużyna HR pomimo grania w mniejszym niż zazwyczaj składzie, dominowała nad rywalem z kolejki na kolejkę powiększając przewagę. Mecz zakończył się pewną wygraną 584 – 422.

W drugim ćwierćfinale drużyna BRC podjęła drugi zespół DONG YANGu. Pomimo wyrównanego pojedynku szala zwycięstwa przechyliła się w ostatnich kolejkach na konto drużyny z BRC, i ostatecznie mecz zakończył się ich zwycięstwem 516 – 480.

Do najbardziej emocjonującego meczu doszło między liderem grupy A zespołem QA, a niżej notowanym Fine Altechem. Pomimo teoretycznej przewagi zespołu QA, która nie straciła punktu w fazie grupowej, to ekipa Fine Altechu zachowała zimną krew do końca wygrywając w zaciętej końcówce 527-516.

W ostatnim ćwierćfinale SMT bez większych problemów wygrało z pierwszym zespołem Dong Yanga 476 do 388.

źródło i zdjęcia: Kręgielnia Planeta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Hehehe
Gość
Hehehe

Brc górą!!!