Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Za nami ćwierćfinały ligi elektronicznej. HR z najlepszym wynikiem


We wtorek w kręgielni Planeta rozegrano ćwierćfinały ligi elektronicznej. Najlepszym wynikiem w ćwierćfinałach zaprezentowała się ekipa HR eliminując ubiegłorocznych mistrzów, ekipę Materiału.

Od początku meczu drużyna HR pomimo grania w mniejszym niż zazwyczaj składzie, dominowała nad rywalem z kolejki na kolejkę powiększając przewagę. Mecz zakończył się pewną wygraną 584 – 422.

W drugim ćwierćfinale drużyna BRC podjęła drugi zespół DONG YANGu. Pomimo wyrównanego pojedynku szala zwycięstwa przechyliła się w ostatnich kolejkach na konto drużyny z BRC, i ostatecznie mecz zakończył się ich zwycięstwem 516 – 480.

Do najbardziej emocjonującego meczu doszło między liderem grupy A zespołem QA, a niżej notowanym Fine Altechem. Pomimo teoretycznej przewagi zespołu QA, która nie straciła punktu w fazie grupowej, to ekipa Fine Altechu zachowała zimną krew do końca wygrywając w zaciętej końcówce 527-516.

W ostatnim ćwierćfinale SMT bez większych problemów wygrało z pierwszym zespołem Dong Yanga 476 do 388.

źródło i zdjęcia: Kręgielnia Planeta

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Za nami ćwierćfinały ligi elektronicznej. HR z najlepszym wynikiem"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Hehehe
Gość

Brc górą!!!

wpDiscuz