Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Rosną nam młodzi aktorzy i poeci. Konkurs recytatorski w SP 7


Pięknie zaprezentowały się pięcio i sześcioletnie dzieci z mławskich przedszkoli podczas Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego „W zdrowym ciele – zdrowy duch”, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 7 w Mławie już po raz trzeci. Znane i lubiane wiersze dziecięce, recytowane z wielkim przejęciem przez tych najmłodszych aktorów bardzo podobały się publiczności, złożonej w większości z ich rówieśników.

KSP Mława nabór

Wśród pięciolatków wystąpili:

Kaja Rymarz (MPS nr 3),  recytując wiersz Heleny Grąckiej „Trzeba zdrowe jeść posiłki”.

Amelia Sobecka (SP 6), recytując wiersz S. Kraszewskiego „Dla każdego coś zdrowego”.

Weronika Staszkiewicz (MPS nr 3), recytując wiersz Marty Palińskiej „Zdrowym być”.

Julia Welenc (Bajkowy Dworek), recytując wiersz Barbary Lewandowskiej „Na zdrowie”

Lena Wolańska (MPS nr 3), recytując wiersz S. Kraszewskiego „Witaminowe abecadło”.

Zespół: Zuzanna Przeorska, Natalia Szewczak, Amelia Zalewska (MPS nr 4), z wierszem rodziny państwa Piotrowskich „Abecadło zdrowia”.

Wśród sześciolatków zaprezentowali się:

Konrad Karwaszewski (Przedszkole Dzieciątka Jezus), recytując wiersz S. Jachowicza „Chory kotek”.

Jakub Szenk ( MPS nr 3), recytując wiersz „Zdrowe odżywianie”

Zespół: Julia Brzeszkiewicz, Aleksander Kamiński, Hanna Szklarska (Bajkowy Dworek), z wierszem S. Jachowicza „Chory kotek”.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody. Podziękowania i dyplomy otrzymały również opiekunki i wychowawczynie grup przedszkolnych, które przygotowały dzieci do konkursu. Na wszystkich zaś aktorów i widzów czekał słodki, owocowy poczęstunek.

JK

« 1 z 2 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Rosną nam młodzi aktorzy i poeci. Konkurs recytatorski w SP 7"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Helena
Gość

Szczególne podziękowania dla małych ARTYSTÓW!
Wielkie podziękowania należą się osobom, które były zaangażowane w tę pracę i zrobiły wszystko, żeby umożliwić występ dzieci w Konkursie Recytatorskim „W zdrowym ciele-zdrowy duch” Serdecznie dziękuję Kaju za piękną recytację mojego wiersza „Trzeba zdrowe jeść posiłki”. Dziękuję serdecznie za zaproszenie Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr.7 oraz Pedagogom, było to dla mnie wielkim zaszczytem uczestniczyć w jury. Dziękuję Panu Redaktorowi za piękne pamiątkowe fotografie.
Wszystkim nie wymienionym mówię – dziękuję!

czytalniczka
Gość

Bardzo dziękuję, tylko Wy dajecie takie informacje i jak przystało na mławski portal piszecie o tym co dzieje się w naszej kochanej Mławie, a nie gdzieś tam daleko. Jak człowiek będzie chciał poczytać informacje z innego miasta to je znajdzie na ogólnopolskich portalac, a jak wchodzi na mławski to chyba wiadomo, że szuka tam treści lokalnych – wszak bliższa koszula ciału 🙂

wpDiscuz