Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rosną nam młodzi aktorzy i poeci. Konkurs recytatorski w SP 7


Pięknie zaprezentowały się pięcio i sześcioletnie dzieci z mławskich przedszkoli podczas Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego „W zdrowym ciele – zdrowy duch”, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 7 w Mławie już po raz trzeci. Znane i lubiane wiersze dziecięce, recytowane z wielkim przejęciem przez tych najmłodszych aktorów bardzo podobały się publiczności, złożonej w większości z ich rówieśników.

Wśród pięciolatków wystąpili:

Kaja Rymarz (MPS nr 3),  recytując wiersz Heleny Grąckiej „Trzeba zdrowe jeść posiłki”.

Amelia Sobecka (SP 6), recytując wiersz S. Kraszewskiego „Dla każdego coś zdrowego”.

Weronika Staszkiewicz (MPS nr 3), recytując wiersz Marty Palińskiej „Zdrowym być”.

Julia Welenc (Bajkowy Dworek), recytując wiersz Barbary Lewandowskiej „Na zdrowie”

Lena Wolańska (MPS nr 3), recytując wiersz S. Kraszewskiego „Witaminowe abecadło”.

Zespół: Zuzanna Przeorska, Natalia Szewczak, Amelia Zalewska (MPS nr 4), z wierszem rodziny państwa Piotrowskich „Abecadło zdrowia”.

Wśród sześciolatków zaprezentowali się:

Konrad Karwaszewski (Przedszkole Dzieciątka Jezus), recytując wiersz S. Jachowicza „Chory kotek”.

Jakub Szenk ( MPS nr 3), recytując wiersz „Zdrowe odżywianie”

Zespół: Julia Brzeszkiewicz, Aleksander Kamiński, Hanna Szklarska (Bajkowy Dworek), z wierszem S. Jachowicza „Chory kotek”.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody. Podziękowania i dyplomy otrzymały również opiekunki i wychowawczynie grup przedszkolnych, które przygotowały dzieci do konkursu. Na wszystkich zaś aktorów i widzów czekał słodki, owocowy poczęstunek.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Helena
Helena
3 lata temu

Szczególne podziękowania dla małych ARTYSTÓW!
Wielkie podziękowania należą się osobom, które były zaangażowane w tę pracę i zrobiły wszystko, żeby umożliwić występ dzieci w Konkursie Recytatorskim „W zdrowym ciele-zdrowy duch” Serdecznie dziękuję Kaju za piękną recytację mojego wiersza „Trzeba zdrowe jeść posiłki”. Dziękuję serdecznie za zaproszenie Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr.7 oraz Pedagogom, było to dla mnie wielkim zaszczytem uczestniczyć w jury. Dziękuję Panu Redaktorowi za piękne pamiątkowe fotografie.
Wszystkim nie wymienionym mówię – dziękuję!

czytalniczka
czytalniczka
3 lata temu

Bardzo dziękuję, tylko Wy dajecie takie informacje i jak przystało na mławski portal piszecie o tym co dzieje się w naszej kochanej Mławie, a nie gdzieś tam daleko. Jak człowiek będzie chciał poczytać informacje z innego miasta to je znajdzie na ogólnopolskich portalac, a jak wchodzi na mławski to chyba wiadomo, że szuka tam treści lokalnych – wszak bliższa koszula ciału 🙂