Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Handmade ozdoby dekoracje wystrój wnętrz upominki sklepik z rękodziełem Lucky&Berry
Logo
meblolux

Dr hab. Leszek Zygner mianowany profesorem nadzwyczajnym


Pismem z 10 maja 2017 r. Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin mianował Rektora PWSZ w Ciechanowie, dra hab. Leszka Zygnera na stanowisko profesora nadzwyczajnego.



Handemade with love Lucky&Berry

Mianowanie na stanowisko profesora nadzwyczajnego poprzedziło nadanie Leszkowi Zygnerowi w kwietniu br. na Uniwersytecie Stefana Kardynała Wyszyńskiego stopnia naukowego doktora habilitowanego nauk humanistycznych w zakresie historii. Ten stopień  został nadany 10 kwietnia  br. uchwałą Rady Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych Uniwersytetu Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie na podstawie dotychczasowego dorobku naukowego.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Serdeczne gratulacje!

czytalniczka
Gość
czytalniczka

Tak trzymać, gratulacje dla profesora i portalu, który nie tak jak inne- skupia się tylko na Mławie. Poprosimy o więcej informacji ze szkół – te o akademiach, które publikujecie można przeczytać tylko u Was 🙂 przydałoby się jeszcze trochę informacji z przedszkoli