Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trwa nabór do grupy rekonstrukcyjnej


Nabór do grupy rekonstrukcyjnej odbędzie się w dniu 19 maja 2017, o godz. 18.00, w sali na piętrze budynku ośrodka kultury. Osoby, które nie będą mogły przybyć na spotkanie z organizatorami, mogą dopisać się do listy w późniejszym terminie.
Zapisy będziemy przyjmować w recepcji Miejskiego Domu Kultury. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się do pracownika mającego dyżur w punkcie kancelaryjnym.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Do udziału w dziesiątej rekonstrukcji zachęcamy młodzież, rodziców z dziećmi oraz osoby starsze.

Właściwe warsztaty z Panem Mariuszem Tarnożkiem odbędą się pod koniec czerwca.

Źródło MDK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x